iPhone Screenshots

Description

Zahmet Etme uygulama sayesinde sesimizi sizlere ulaştırma yolunda önemli bir adım atmış olduk artık uygulamamızla bizden anında haberdar olacaksınız.

ADATEM ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK kurulduğu 2014 yılından bu yana ticari işletmelere ambalaj ve temizlik malzemelerinin tedarik ve takip hizmetlerini sunmaktadır.Günümüz şartlarında gelişen e-ticaret hacminden faydalanmak ve müşterilerimizle daha iyi iletişim kurup daha iyi hizmet verebilmek adına e-ticaret sitemiz zahmetetme.com olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Sakarya'da bulunan büyük küçük tüm işletmelerin ve bireysel kullanıcıların günlük temizlik ve ambalaj malzemesi ihtiyaçlarını ekonomik, hızlı, taşımaya gerek kalmadan güvenilir ödeme ile kapınıza kadar getirmekte ve takibini yapmaktayız.

Siz müşterilerimizin zahmetetme.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde müşteri memnuniyeti esas olarak gözetilmektedir.Bu nedenle ürünlerimizin dağıtımını kendi araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz ve şu an için sadece ADAPAZARI,ERENLER, SERDİVAN ilçelerinde 24 saat içinde teslimat yapmaktayız.Servis ağlarımız zamanla genişletilecek ve müşterilerimiz bilgilendirilecektir.

What’s New

Version 1.5

tasarım yenilendi önemli hatalar düzeltildi

App Privacy

The developer, Riza Cetinyurek, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like