Screenshots

Description

Aplikacja mobilna „Poznaj Ziemię Proszowicką” to mobilny przewodnik po gminie Pałecznica oraz gminach leżących w jej okolicy: Radziemicach, Proszowicach oraz Koniuszy.

Aplikacja zwiera obszerną bazę obiektów podzielonych na kategorie, do których należą m.in. Kościoły, Pomniki Przyrody oraz Zespoły dworskie. Dzięki przewodnikowi planowanie aktywnego wypoczynku będzie o wiele łatwiejsze, aplikacji zawiera opisy szlaków turystycznych Ziemi Proszowickiej, a funkcja nawigacji GPS pomoże w zwiedzaniu jak i w bezproblemowym dotarciu do wybranych obiektów.

Aplikacja pełni również rolę informatora, który na bieżąco dostarcza aktualności z gmin. Dzięki wbudowanemu w aplikacji kalendarzowi wydarzeń można otrzymać najświeższe informacje na temat wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Aplikacja mobilna opracowana przez gminę Pałecznica i współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach małych projektów Działanie 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

What’s New

Version 1.5

- poprawki drobnych błędów

App Privacy

The developer, 3Step sp. z o.o., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like