Screenshots

Description

S mobilní aplikací Zonky si můžete půjčit levněji než v bance nebo chytře investovat své peníze. Díky aplikaci vyřídíte celou poptávku po půjčce jednodušeji. Půjčit si můžete od 20 000 Kč do 750 000 Kč. Stačí si nastavit, kolik měsíčně chcete splácet, vyplnit pár informací o sobě a my vám co nejrychleji připravíme tu nejlepší nabídku.

Nejnižší úrok na Zonky je 2,99 % p.a. a více než ½ našich zákazníků s půjčkou ve výši 150 000 Kč získá na Zonky úrok 5,99 % p.a. RPSN pro tuto reprezentativní půjčku je 7,04 %, splátka 2 958 Kč, poslední splátka 2 894 Kč a jednorázový poplatek 2 % (zde 3 000 Kč). Celkem zákazník zaplatí 177 416 Kč za 5 let.

Doba splácení může být od 6 měsíců do 7 let. Maximální RPSN je 31,94 %.

S aplikací také můžete objevit svět investování do lidských příběhů. Aplikace Zonky zrychluje a zjednodušuje možnosti investování do příběhů. Každý z investorů si v aplikaci může nastavit kritéria půjček, do kterých chce investovat a v okamžiku, kdy se na tržišti objeví nová půjčka, přijde mu notifikace. Pak už stačí jen kliknout a máte zainvestováno. Začít investovat můžete už od 200 Kč.

V aplikaci můžete dobíjet peníze do peněženky pomocí QR kódu, zároveň ve svém profilu najdete všechny potřebné informace o vaší investorské historii.

Vyzkoušejte naši aplikaci a zjistěte, jak je jednoduché starat se o peníze.

Ať jste spokojeni.

What’s New

Version 2.19

V této verzi jsme upravili poptávkový formulář půjčky a přidali na tržiště informaci o oboru zaměstnavatele.

Ratings and Reviews

4.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

BeederLonelyhearted ,

Skvela applikace pro skvelou sluzbu

Paradni appka, velmi jednoduse se pres ni investuje, notifikace chodi, pouzivam kazdy den.

Rad bych ale:
Dashboard je zmatek, rozkliknu nejaky panel a objevi se mi dalsi obrazovka, rozkliknu jiny panel, mam jinou obrazovku. Chaos, vzdy hledam co chci, zmareny cas...

Zonky obeche by mohlo delat vice propoctu pro investory - jake pujcky maji vyssi potencialni zisk apod, investori budou mit vice informaci.

Information

Seller
Benxy s.r.o.
Size
152.1 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 10.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Czech

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like