iPhone Ekran Görüntüleri

Açıklama

Bu uygulama, kilo vermenize, güçlenmenize ve daha güçlü merkez kaslarına sahip olmanıza yardımcı olacak farklı plank çeşitlemeleri sunar. Durağan ve hareketli plank hareketlerinin karışımı, size ateş gibi hızlı biçimde yağ yakmada gerçekten yardımcı olur!

3 zorluk seviyesiyle 30 günlük kilo verme planı, tüm fitness düzeylerine mükemmel biçimde uyar ve hem erkek hem de kadınlara uygundur. Antrenman planınızı kendi tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz. Ekipman veya spor salonuna gerek yoktur; plank egzersizlerini istediğiniz yerde istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Neden plank egzersizi?
Plank hareketleri, en popüler ve etkili yağ yakıcı egzersizlerdir. Kolayca yapılabilir ve merkez kaslarınız, omuzlarınız, kalça kaslarınız vs. dâhil olmak üzere tüm kaslarınızı harekete geçirir. Plank hareketleri, zayıf dizlere sahip kişiler için en iyi seçimdir, çünkü dizlere hiç yük bindirmezler.

Göbek yakmayı en yüksek düzeye çıkarın: Plank hareketleri, göbeği yakmada mekiklerden daha etkilidir. Mekikler karın kaslarınızın %64'ünü harekete geçirirken plank hareketleri %100'ünü harekete geçirir.

Merkez kaslarınızı güçlendirin: Plank egzersizi, tüm merkez kas gruplarınızı çalıştırır, merkez kuvvetinizi pekiştirir ve daha güçlü merkez kaslarına sahip olmanıza yardımcı olur.

Sırt ağrısını azaltın: Plank egzersizi, sırt kaslarınızı güçlendirip sırt ağrısını azaltabilir ve sırt ile bel kemiği sakatlıkları riskini düşürebilir.

Duruşunuzu ve dengenizi geliştirin: Plank egzersizi kafanızın, sırtınızın ve ayaklarınızın düz bir çizgi üzerinde olmasını gerektirir. Bunu düzenli olarak yapmak otururken ve ayakta dururken dengenizi ve duruşunuzu geliştirir.

Metabolizmanızı hızlandırın: Plank hareketleri yapmak, tüm gün boyunca metabolizmanızı yüksek düzeyde tutar; bu da yağ yakma sürecini çarpıcı biçimde düşürür.

Esnekliğinizi geliştirin: Plank egzersizi, kürek kemikleriniz, kalça kaslarınız ve diz ardı kirişleriniz gibi tüm arka kas gruplarınızı esneterek esnekliğinizi geliştirir ve sakatlık riskini azaltır.

Özellikler:
- Boy, kilo ve kalori bilgilerinizi Apple Health ile senkronize etmek için "Ayarlar" sayfasındaki "Apple Health" düğmesini açın
- Farklı plank biçimleri sunulur
- Özelleştirilmiş egzersiz anımsatıcıları, plank hareketleri yapmayı günlük bir egzersiz rutini hâline getirmenize yardımcı olur
- Ayrıntılı yönerge, animasyon ve video sizi her egzersiz sırasında yönlendirir
- Egzersiz süresi ve zorluğu adım adım artar
- Kilo verme ilerlemenizi otomatik olarak izleyin
- Yakılan kalorilerinizi otomatik olarak izleyin
- Verileri Apple Health ile senkronize edin

Yenilikler

Sürüm 1.0.4

• Optimize the user experience
• Fix bugs

Oylar ve Yorumlar

5.0/5
1.3 B Oy

1.3 B Oy

Phynad! ,

Finally an ab app for me!

I like to do a good bit of cardio and yoga, but for some reason I dislike most ab workouts. This app uses different plank positions that works really well in a short amount of time. The guided coach keeps me focused and from misjudging my time in one pose. I love that the difficulty increases gradually, building strength one day at a time without feeling overwhelmed. This is something I can do at home or on the road, at a moment of my choosing, without a whole bunch of fuss. I can’t wait to see how my body changes after the first thirty days. Thank you so much for making this a thing anyone can enjoy. I finally found an ab app that works for me!

MelkMom ,

Really like this app

I really like how this app works. I get a reminder in the morning to do the plank work out, and the plank work out takes just a few minutes. There’s about 4 to 5 different plank exercises per day, each pose is for a varying number of seconds. I really really like the pace of each individual work out as well as how I’m gradually increasing in difficulty. I look forward to this each morning - helps me start my day off on the right foot.

watashiwaying ,

Good home exercise routine

I’ve used 6pack in 30days by the same app makers and they are no nonsense, easy to follow, 15-30 min daily exercise routines for the person who may not have time for the gym but still wants to prioritize fitness. I like the plank challenge because it is isometric strength training that does not involve a lot of space or equipment (you need a mat). I’m about a week in to the easiest of three 30-day challenges.

Bilgi

Satıcı
ABISHKKING LIMITED.
Boyut
50.6 MB
Uyumluluk

iOS 9.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Diller

Türkçe, Almanca, Arapça, Basitleştirilmiş Çince, Endonezce, Fransızca, Geleneksel Çince, Hollandaca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, Rusça, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca

Yaş Sınırı
12+
Seyrek/Hafif Derecede Cinsel İçerik ve Çıplaklık
Telif Hakkı
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz