Zrzutka.pl – na dowolny cel‪.‬ 12+

Zorganizuj, zaproś, zbierz‪.‬

Zrzutka.pl sp. z o. o.

    • 5,0 • Ocen: 5
    • Gratis

iPhone — zrzuty ekranu

Opis

Zorganizuj zrzutkę i zbierz pieniądze na dowolny cel! Portfel, finanse i crowdfunding w jednym - za darmo, bez prowizji.

Przyjmuj wpłaty bez prowizji: BLIK, PKO, mBank, ING, Santander, Pekao, Millenium, Alior, Inteligo, Credit Agricole, Citi, Apple Pay, G Pay, Visa, Mastercard, Idea Bank, Boś Bank, BNP Paribas, Getin, Noble, Bank Spółdzielczy, Plus Bank oraz zwykłe przelewy.

Zrzutka.pl możesz używać w 100% za darmo! Założenie konta i zrzutki nic nie kosztuje, a od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy żadnej prowizji.

Jak to działa?

1. Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe. Poznaj przykładowe cele, na jakie możesz założyć zrzutkę: prezent, urodziny, imieniny, wakacje, podróż, sylwester, pomoc, szkoła, gra, program, wózek, leki, operacja, weterynarz, lekarz, diagnoza, rachunki, składka, zbiórka, zwierzęta, pies lub psy, kot lub koty, koń lub konie, dla dzieci lub dla dziecka, rozliczenia, rachunek, finanse, konto lub konta, bank lub bankowe, oszczędzanie lub oszczędności, portfel, terminal, karta wpłatnicza.

2. Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz rodzinę, znajomych lub kogokolwiek chcesz. Zapraszać możesz za pomocą sms-a, facebooka i innych opcji. Warto też udostępnić swoją zrzutkę w mediach społecznościowych. Jeśli chcesz, możesz włączyć opcję zakładania skarbonek do Twojej zrzutki.

3. Przyjmujesz wpłaty. Dzięki zastosowaniu bramek płatności, wpłaty na Twojej zrzutce księgują się w czasie do 1 minuty!

4. W dowolnym momencie i tak często jak chcesz, wypłacasz środki zebrane na swojej zrzutce na Twoje konto bankowe. Takie wypłaty zwykle księgują się na Twoim koncie już w czasie 1 minuty od momentu, w którym zostaną przez Ciebie zlecone! Jest to możliwe dzięki zastosowaniu przez nas innowacyjnego rozwiązania realizacji wypłat.

Kilka słów o nas:

1. Na zrzutka.pl zarejestrowało się już ponad 500 000 użytkowników, którzy zorganizowali ponad 650 000 zrzutek (aktualne dane poniżej sekcji 'jak to działa' na zrzutka.pl).

2. Suma środków zebranych przez naszych użytkowników to (na dzień 06.04.2021 r.) wynosi 429 069 336 zł.

3. Niektórzy porównują nas do Siepomaga lub do Patronite. Jednak żeby wyrobić sobie własną opinię, warto samemu spróbować :)

4. Jesteśmy Krajową Instytucją Płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa - zapoznaj się ze szczegółami na zrzutka.pl/bezpieczenstwo/.

5. W każdej chwili możesz się z nami skontaktować pisząc na adres info@zrzutka.pl.

Zrzutka.pl to narzędzie do samodzielnego zorganizowania zbiórki pieniężnej na dowolnie wybrany cel, za darmo, bez prowizji. Zrzutka.pl to nie tylko platforma crowdfundingowa (crowdfunding - finansowanie społecznościowe wybranego projektu) i fundraisingowa (fundraising - zbieranie pieniędzy poprzez wsparcie osób, firm, fundacji). To przede wszystkim wirtualna portmonetka/skarbonka, do której zrzucają się wszyscy zainteresowani określonym celem: zbiórka charytatywna, na prezent, na projekt/biznes, na wyjazd ze znajomymi - Ty określasz cel. Zrzutka.pl to w pewien sposób "mix" platform takich jak Kickstarter czy Indiegogo z najbardziej znanym wirtualnym portfelem świata jakim jest PayPal. Zrzutkę może założyć osoba prywatna, a także firma, fundacja, instytucja. Zrób zrzutkę, zaproś znajomych i zobacz jak prosto jest zbierać pieniądze online!

Co nowego

Wersja 2.14.0

Dodano możliwość usuwania konta w ustawieniach profilu.

Oceny i recenzje

5,0 z 5
Ocen: 5

Ocen: 5

Prywatność w aplikacji

Deweloper (Zrzutka.pl sp. z o. o.) wskazał, że zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Zasady ochrony prywatności mogą się różnić, np. w zależności od używanych funkcji lub Twojego wieku. Więcej informacji

Podobna muzyka

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance