Zrzuty ekranu

Opis

Zwyczajny to aplikacja społecznościowa do umawiania się na wspólne posiłki.

Wyobraź sobie, że 5-10 minut drogi na pieszo od Ciebie znasz 5-10 osób, z którymi możesz się regularnie umawiać na wspólne posiłki. W końcu wszędzie wokół nas są ludzie, którzy dobrze gotują i to lubią, a wiadomo, że ugotować trochę więcej to żaden problem. Zwyczajny to sposób, by ułatwić im zaproszenie do wspólnego stołu ludzi, którzy poszukują smacznych domowych posiłków w przystępnej cenie

Posiłki, które przygotowujemy dla siebie w domu i uważamy za coś zupełnie zwyczajnego, mogą być prawdziwym kulinarnym odkryciem dla kogoś innego. Nie chodzi o to, by gotować i zachowywać się w jakiś wyjątkowy sposób – wystarczy Twój zwyczajny obiad i Twoja osobowość – taka jaka jest. Nie bez powodu aplikacja nazywa się Zwyczajny Obiad

Oprócz odżywiania ludzi na dosłownym poziome jedzenia, misją Zwyczajnego jest również odżywianie ludzi na poziomie relacji i poczucia własnej wartości.

W świecie udawania kogoś, kim się nie jest, gonitwy za więcej i więcej i prób wyróżnienia się za wszelką cenę, chcemy promować zwyczajność, pokazywać jak ważne jest bycie po prostu sobą i budowanie autentycznych relacji.

Przez Zwyczajny.pl można zamówić jedzenie na wynos lub umówić się na spotkanie przy jedzeniu, które może trwać pół godziny, 60 minut lub dłużej. Zakres cenowy posiłków to 1 - 25 zł. Użytkownicy rozliczają się między sobą gotówką. Aplikacja jest bezpłatna i nie ma prowizji. W przyszłości planowana jest możliwość dawania napiwków twórcom aplikacji.

Ważne jest dla nas, aby w pierwszej kolejności jak najlepiej dopasować doświadczenie na Zwyczajnym do różnorodnych potrzeb. W dalszych planach mamy otwarcie „Zwyczajnego sklepu” z dobrymi produktami w przystępnych cenach. Zależy nam też na stworzeniu na Zwyczajnym możliwości budowania społeczności dla blogerów jedzeniowych. W perspektywie 2-4 lat widzimy Zwyczajnego jako “asystenta jedzeniowego” odpowiedzialnego za wszystko, co związane z jedzeniem – nie tylko współdzielenie posiłków, ale i zakupy, diety, przepisy, zamawianie jedzenia.

Co nowego

Wersja 1.0.2

Aktualizacja ustawien powiadomien

Oceny i recenzje

1.0 z 5
1 ocena

1 ocena

Informacje

Sprzedawca
Dawid Sokolowski
Wielkość
20.6 MB
Zgodność

Wymaga systemu iOS 8.0 lub nowszego. Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Języki

Angielski

Wiek
4+
Prawa autorskie
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Podobna muzyka