Lwówek Śląski 4+

Amistad sp. z o.o.

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Lwówek Śląski to urokliwe miasto położone w województwie dolnośląskim, oferujące wyjątkowe walory turystyczne i krajoznawcze. Aplikacja mobilna „Odkryj Lwówek Śląski” została stworzona dla wszystkich tych, którzy chcą się wybrać do Lwówka Śląskiego i w jego okolice, by dowiedzieć się więcej na temat tej malowniczej części Dolnego Śląska.

W aplikacji znajdziemy informacje o najważniejszych zabytkach i atrakcjach turystycznych regionu – obiekty opatrzone są zdjęciami, opisami oraz dokładną lokalizacją. Dodatkowo znajdziemy tutaj propozycje wycieczek pieszych i rowerowych. Wraz z audioprzewodnikiem będziemy mogli wybrać się na spacer po rynku, spacer wzdłuż murów obronnych czy też spacer geologiczno-przyrodniczy dla miłośników natury.

Zapraszamy do zwiedzania!

Aplikacja powstała w ramach projektu pn. „Odkryj geologiczne skarby Górnych Łużyc i Dolnego Śląska!“ współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Polska – Saksonia 2014-2020

App Privacy

The developer, Amistad sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel

You Might Also Like

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel