Tam Kıvamında 4+

murat tansu ozyol

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Tam Kıvamında Gastronomi ve Mutfak Sanatları Uzmanı Serkan Çiftçi tarafından içerik desteği ile bir yemek tarifi uygulaması olmanın yanında mutfak alanındaki teknikleri püf noktalarını sizlere sunar. Tatlılar , Hamur işleri, Çorbalar, Salatalar, Et Yemekleri ve daha fazlasına ait tarifleri güncellemelerimizi takip ederek en yeni şekilde yükleyebilirsiniz. Ayrıca tarifler için internet bağlantınız olması şart değildir. 

Tam Kıvamında uygulaması ile Türk Mutfağına dair detayları, Dünya Mutfaklarından uygulanabilir örnekleri sizde kendi mutfağınızda deneyimleyebilirsiniz.

Mutfağın temelini oluşturana kesim ve pişirme tekniklerine dair detaylı anlatımlarıda Tam Kıvamında uygulamasında rahatlıkla görebilirsiniz.

Yine seçtiğiniz tarifin malzemelerini alışveriş listenize eklerseniz, alışveriş yaparken size kolaylık sağlayacaktır.Bu malzemeleri listeden aldıkça işaretleyerek listenizi kolaylıkla takibini de yapabilirsiniz.

Ayrıca favorilerinize aldığınız tüm tarifleri rahatlıkla hızlı biçimde görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bunlar üyelik gerektirmeden kullanabilirsiniz. "Tam Kıvamında" uygulaması ayrıca her hangi bir internet bağlantısı şartı gerektirmez.

What’s New

Version 1.0.2

In this version, the icon of the application has changed. The number of recipes in the application has been increased and the content has been updated.

App Privacy

The developer, murat tansu ozyol, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Ziyafet
Food & Drink
Culin
Food & Drink
tarifolog
Food & Drink
BiTarif
Food & Drink
PKU Yemek Tarifleri
Food & Drink
Yemek Kitabı - İnternetsiz
Food & Drink