Screenshots

Description

Aplikácia umožňuje bežkárom jednoducho a rýchlo pripraviť správu zo svojej túry, obsahujúcu informácie o snehových pomeroch a bežkárskej stope, ako aj fotografie a gpx záznam trasy. Na zhromažďovanie týchto dát nie je potrebná mobilná sieť - bežkár môže správu odoslať až keď sa dostane do dosahu mobilného signálu, alebo wifi siete. Odoslaná správa sa takmer okamžite objaví na portáli nabezky.sk a aplikácia umožňuje aj jej zdieľanie na Facebooku.
V aplikácii je k dispozícii aj lyžiarska mapa s označením aktuálnej polohy bežkára a poskytuje aj informáciu o počasí na ľubovoľnom mieste na Slovensku v hodinovch intervaloch, na niekoľko dní.

Tipy a odporúčania

• Medzi jednotlivými módmi (Správa z terénu, Mapa, Počasie) sa prepína cez menu ktoré je dostupné kliknutím kdekoľvek na hornú modrú lištu s nadpisom.
• Mapa sa sťahuje z internetu. Ak chcete mať istotu, že bude viditeľná na túre na miestach, kde nie je signál alebo nemáte mobilný internet, zvolenú lokalitu si pred výletom prezrite na mape. Prezretý výsek mapy sa uloží do pamäte telefónu a bude tak k dispozícii aj v oblastiach bez signálu (prístupu na internet).
• Pre zapnutie záznamu trasy, na obrazovke Mapa stlačte ikonku ceruzky v ľavom hornom rohu. Záznam je aktívny ak má ikona oranžovú farbu. Po jej opätovnom stlačení záznam trasy zastavíte.
• Predpoveď počasia sa stiahne pre miesto označené žltým bodom v strede mapy. Ak kliknete na lokalizačnú ikonku vľavo hore, mapa sa presunie na miesto vašej súčasnej polohy.
• Ak na obrazovke predpovede počasia kliknete na ikonky (oblak, slnko, atď.), zobrazí sa text vysvetľujúci ich význam.

Information

Seller
ivan opalka
Size
10.6 MB
Category
Sports
Compatibility

Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Location
This app may use your location even when it isn't open, which can decrease battery life.
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like