iPhone Screenshots

Description

Muzyka do podręcznika GRAMMAR RHYMES

To podręcznik do praktycznej nauki języka angielskiego przeznaczony dla dzieci w wieku 8-14 lat. Obejmuje 33 zagadnienia gramatyczne, od odmiany czasownika to be aż do Second Conditional. Każdy temat składa się z krótkiego wyjaśnienia zasad, rozbudowanych ćwiczeń, rymowanek oraz profesjonalnie zaaranżowanych i wykonanych utworów – łącznie 90 nagrań.

Aplikacja muzyczna zawiera 90 ścieżek muzycznych skomponowanych przez Michała Tokaja i wyśpiewanych przez Agę Zaryan i Seana Palmera. Idealnie sprawdzi się w domu, na spacerze, w podróży a także podczas szybkiej powtórki materiału w drodze na sprawdzian z gramatyki. Jeżeli jesteś nauczycielem języka angielskiego, dzięki aplikacji możesz powiedzieć "do widzenia" tradycyjnej płycie i przygotowywać się do zajęć z Twoimi uczniami gdziekolwiek jesteś. Aplikacja działa także off-line.

Przykładowe nagrania posłuchasz za darmo, nawet jeżeli nie posiadasz jeszcze GRAMMAR RHYMES. Jeżeli jesteś już posiadaczem podręcznika, wpisz kod z okładki i uzyskaj dostęp do wszystkich 90 utworów.

App Privacy

The developer, Early Stage Sp. z o.o. sp. k., has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like