Screenshots

Description

Merrni te rejat me te fundit, te gjitha informacionet e dites dhe programet e Top Channel, ne telefonin tuaj

What’s New

Version 21

Tani mund të ndiqni Top News Live për të gjitha zhvillimet nga vendi dhe bota në 24 orë

Ratings and Reviews

4.5 out of 5
13 Ratings

13 Ratings

Supeeeer app ,

Top channel

Mire do ishte të ishte dhe top news

Slimsi albania ,

🌟

Super app

EZotaj ,

Problem me pershtatjen e videos

Ne pergjithesi mire. Ka pak vonese ne hapjen e lajmeve sidomos imazheve. Te gjitha videot nuk pershtaten sipas rrotullimit. Videot shikohen vetem kur e mban iohone vertikalisht, horizontalisht nuk pershtatet (iphone5).

Information

Provider
Top Channel Sha
Size
13.8 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Top Channel 2018
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like