Screenshots

Description

Përmirësim funksional dhe rregullime te vogla në performancën e aplikacionit.

Abcnews.al është aplikacioni i faqes së internetit të televizionit më të madh informativ në Shqipëri, Abc News.
Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, rajoni dhe bota, si dhe informacione nga bota e showbizit, teknologjisë, lifestyle, dossier, moti, etj. Transmetimi i ABC NEWS është live, 24 orë.

What’s New

Version 1.1.4

Përmirësim funksional dhe rregullime te vogla në performancën e aplikacionit.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
11 Ratings

11 Ratings

Albi123345 ,

🥇

🥇

App Privacy

The developer, Idaver Sherifi, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like