Castorama - market budowlany 4+

Mobilny sklep budowlany

Castorama Polska Sp. z o.o.

Designed for iPad

  • 3.8 • 9 Ratings
  • Free

Screenshots

Description

Robisz często zakupy w sklepie budowlanym Castorama? Aplikacja mobilna pozwoli Ci zrobić je jeszcze szybciej i jeszcze wygodniej. Dodatkowo zrobisz je z każdego miejsca niezależnie od tego, czy masz dostęp do komputera, czy nie. Sprawdź, jak wygląda aplikacja mobilna. Sklep Castorama od dziś zmieści się w Twoim telefonie.

Sklepy z materiałami budowlanymi Castorama mają obszerną ofertę produktów niezbędnych do budowy i wyposażania wnętrz. Wszystkie dostępne produkty możesz wygodnie przeglądać na swoim smartfonie, podzielone są na przejrzyste kategorie. Dodatkowo możesz przeglądać aktualne promocje sklepu Castorama. Aplikacja mobilna umożliwi Ci skorzystanie z najlepszych okazji i kupno produktów po najniższych cenach.
W aplikacji masz dostęp do poradników i bazy wiedzy. Wykończenie wnętrz czy budowa altany na narzędzia nie będą już tajemnicą. Skorzystaj z artykułów, tutoriali i poradników, w których odnajdziesz informacje dotyczące wykonania dachu, posadzki czy doboru oświetlenia do wnętrz. Dzięki nim uporasz się szybciej i sprawniej ze swoimi zadaniami. Będziesz również wiedział, jakie materiały budowlane będą Ci potrzebne.

Aplikacja ułatwia zakupy stacjonarne

W aplikacji możesz sprawdzić, w jakich godzinach otwarty jest supermarket budowlany Castorama w dowolnej lokalizacji. Dzięki temu łatwiej zaplanujesz swoje zakupy. Każdy market budowlany Castorama jest obiektem dużym i wypełnionym setkami produktów. Jeśli masz problem z odszukaniem ceny danego narzędzia, wystarczy, że zeskanujesz jego kod w aplikacji mobilnej. Dzięki temu szybko sprawdzisz także jego parametry techniczne.

Zakupy online z każdego miejsca

Market budowlany Castorama oferuje produkty niezbędne do budowy domu, remontu mieszkania czy wykańczania wnętrz. W naszej ofercie znajdziesz dodatki dekoracyjne i oświetlenie zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Z łatwością znajdziesz wyposażenie ogrodu czy tarasu, a także niezbędne narzędzie do pracy w ogrodzie czy na działce.

Aplikacja mobilna Castorama jest wygodnym sposobem na skorzystanie z usług udostępnianych w każdym sklepie stacjonarnym. Pobierz ją i sprawdź, jak łatwe mogą być zakupy w Castoramie!

What’s New

Version 9.0

Z przyjemnością udostępniamy najnowszą wersję aplikacji Castorama. Dodaliśmy nowe, funkcjonalne usprawnienia i poprawiliśmy błędy.
Dziękujemy za korzystanie z aplikacji i wszystkie uwagi. Cały czas pracujemy nad tym, aby aplikacja była lepsza i odpowiadała na potrzeby użytkowników.

Ratings and Reviews

3.8 out of 5
9 Ratings

9 Ratings

Vivelee ,

Szwankująca nawigacja

Na ios 11.1.2 na iPhone 8 często nie działa backBarButtonItem, względnie leftBarButtonItem, skutkiem czego nie idzie nawigować po aplikacji. Dodatkowo doczytywanie danych produktu (będac już na karcie produktu) jest moim zdaniem bardzo słabe UXowo (na zmiana wielkości pojemnika z farbą z 2.5l na 5l).

Wspomnę też, że wyskakiwanie z popupem o chęci wystawienia oceny aplikacji po jej 3 właczeniu, w ciągu 3 pierwszych minut po jej zainstalowaniu również powinno zostać poprawione.

Sekcja „opinie i komentarze” danego produktu. Skoro juz tam wszedlem to wiem jakiego produktu opinie chce czytac. Nie potrzebuje informacji na poł ekranu co to za produkt. Opcja dodawania opinii powinna byc na belce nawigacyjnej (dla ios typowo takie akcje daje się pod rightBarButtonItem). Boję się pomyśleć jak „duża” jest tabela z komentarzami na ekranie 4”...

Czekam na poprawki z dalszym testowaniem aplikacji! Powodzenia!

App Privacy

The developer, Castorama Polska Sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Identifiers
 • Usage Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Purchases
 • Financial Info
 • Location
 • Contact Info
 • User Content
 • Search History
 • Identifiers
 • Usage Data

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Location
 • Usage Data
 • Diagnostics
 • Other Data

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

 • Wallet

  Get all of your passes, tickets, cards, and more in one place.

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping