Castorama - market budowlany 4+

Mobilny sklep budowlany

Castorama Polska Sp. z o.o.

Designed for iPhone

  • 3.8 • 9 Ratings
  • Free

iPhone Screenshots

Description

Robisz często zakupy w sklepie budowlanym Castorama? Aplikacja mobilna pozwoli Ci zrobić je jeszcze szybciej i jeszcze wygodniej. Dodatkowo zrobisz je z każdego miejsca niezależnie od tego, czy masz dostęp do komputera, czy nie. Sprawdź, jak wygląda aplikacja mobilna. Sklep budowlany Castorama od dziś zmieści się w Twoim telefonie.

Intuicyjne przeglądanie oferty sklepu Castorama

Supermarket budowlany Castorama oferuje nie tylko materiały budowlane, ale i wykończeniowe. Znajdziesz w nim artykuły dekoracyjne, wykończeniowe, a nawet meble do łazienki czy ogrodu. Tak bogata oferta jest odpowiednio ułożona i uporządkowana, aby jej przeglądanie było proste i szybkie także na smartfonie. W jaki sposób została skatalogowana oferta sklepu Castorama?

Aplikacja mobilna ma przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs. W jednej z zakładek znajdziesz kategorie, które ułatwią Ci przeglądanie jedynie tej grupy produktów, która Cię obecnie interesuje. Jeśli zatem jesteś w trakcie budowy domu – przejrzyj kategorię BUDOWA. W niej odnajdziesz niezbędne materiały budowlane do budowy dachu, składzików czy altan. Znajdziesz tam także chemię budowlaną niezbędną do utwardzenia posadzki pod płytki ceramiczne czy tynki do ścian.

W kategorii INSTALACJA znajdziesz produkty do zakładania instalacji ciepłowniczych, wodno-kanalizacyjnych, gazowych czy elektrycznych. Z kolei w kategorii WYKOŃCZENIE znajdują się produkty i materiały wykończeniowe, za pomocą których zabezpieczysz ściany i podłogę oraz nadasz im pożądanego wyglądu. Wykończenie wnętrz wymaga między innymi zastosowania płytek ceramicznych, tapet czy farb.

Kolejnym krokiem każdej budowy domu czy remontu mieszkania jest URZĄDZANIE. W kategorii o tej nazwie znajdziesz wyposażenie wnętrz oraz artykuły dekoracyjne. W tym miejscu możesz przeglądać naszą bogatą ofertę firan, zasłon, dywanów czy lamp.

Nie masz wiertarki, którą mógłbyś zrobić niezbędne otwory do powieszenia szafki? Sklep budowlany Castorama oferuje NARZĘDZIA i ARTYKUŁY renomowanych firm, które odnajdziesz w odpowiedniej kategorii produktów. Tam będziesz mógł porównać parametry techniczne różnych modeli narzędzi i wybrać to, które najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.
Chcesz zaaranżować ciekawie ogród lub taras? Ułatwi to aplikacja mobilna. Sklep budowlany Castorama oferuje klientom obszerny dział skupiający produkty niezbędne w aranżowaniu ogrodu czy dbaniu o hodowane rośliny. W aplikacji tego rodzaju produkty znajdziesz w kategorii OGRÓD.

W aplikacji masz dostęp do aktualnych promocji i okazji. Przeglądaj wygodnie gazetki i bądź na bieżąco z nowościami. Możesz także skorzystać z wszystkich oferowanych przez sklep budowlany Castorama usług.

Składanie zamówienia jeszcze nigdy nie było tak proste

W aplikacji Castorama tworzysz swój indywidualny profil użytkownika i ustawiasz jako domyślny najbliżej zlokalizowany sklep Castorama. Po wybraniu produktów dopisywane są one do listy zakupów. Tę z kolei możesz zrealizować na kilka sposobów:
• udać się z nią do najbliższego sklepu Castorama i dokonać osobiście zakupów,
• udostępnić ją innemu użytkownikowi, który zakupy zrobi za Ciebie,
• zlecić skompletowanie zamówienia naszym pracownikom, opłacić online i odebrać je osobiście w sklepie,
• zamówić i opłacić je online z opcją dowozu na miejsce.

Wygodna baza wiedzy

Market budowlany Castorama zatrudnia wyspecjalizowanych pracowników, którzy służą poradą. W aplikacji mobilnej znajdziesz kontakt do każdego działu. Wystarczy, że wybierzesz supermarket budowlany, po czym odpowiedni numer z listy. Nasi pracownicy służą pomocą w godzinach pracy danego sklepu.
Wykończenie wnętrz wymaga wiedzy, której nie masz? Zerknij do poradników i artykułów znajdujących się w aplikacji. Wśród nich dostępne są także tutoriale, które przeprowadzą krok po kroku przez instalację sieci elektrycznej czy zakładanie sufitu podwieszanego.
Sklepy z materiałami budowlanymi Castorama z całej Polski od teraz dostępne są w Twoim telefonie!

What’s New

Version 1.4.60

Drobne poprawki, modyfikacje, aktualizacja dotycząca treści.

Ratings and Reviews

3.8 out of 5
9 Ratings

9 Ratings

Vivelee ,

Szwankująca nawigacja

Na ios 11.1.2 na iPhone 8 często nie działa backBarButtonItem, względnie leftBarButtonItem, skutkiem czego nie idzie nawigować po aplikacji. Dodatkowo doczytywanie danych produktu (będac już na karcie produktu) jest moim zdaniem bardzo słabe UXowo (na zmiana wielkości pojemnika z farbą z 2.5l na 5l).

Wspomnę też, że wyskakiwanie z popupem o chęci wystawienia oceny aplikacji po jej 3 właczeniu, w ciągu 3 pierwszych minut po jej zainstalowaniu również powinno zostać poprawione.

Sekcja „opinie i komentarze” danego produktu. Skoro juz tam wszedlem to wiem jakiego produktu opinie chce czytac. Nie potrzebuje informacji na poł ekranu co to za produkt. Opcja dodawania opinii powinna byc na belce nawigacyjnej (dla ios typowo takie akcje daje się pod rightBarButtonItem). Boję się pomyśleć jak „duża” jest tabela z komentarzami na ekranie 4”...

Czekam na poprawki z dalszym testowaniem aplikacji! Powodzenia!

App Privacy

The developer, Castorama Polska Sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Usage Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Purchases
 • Financial Info
 • Contact Info
 • User Content
 • Identifiers
 • Usage Data

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Location
 • Search History
 • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping