iPhone Screenshots

Description

Національний мобільний додаток для онлайн ПЕРЕВІРКИ та оплати штрафів ПДР, боргів в юстиції, покупки електронних полісів автоцивілки (ОСЦПВ). Перший мобільний додаток в Україні, який відповідає концепції "Держава у смартфоні" та розвиває державні послуги в смартфоні в області авто-тематики з 2016 року.

Увага! Знижка 50% при оплаті штрафу за порушення правил парковки в перші 10 днів

АВТОСТРАХУВАННЯ
Штрафи UA (shtrafua) — це єдиний додаток в Україні, в якому можливо купити електронний поліс ОСЦПВ, використовуючи для цього лише державний номер вашого авто. Вам не потрібно їхати в офіс та заповнювати папери. Достатньо ввести державний номер вашого авто і система швидко визначить усі дані, необхідні для оформлення та придбання страховки автоцивілки для вашого автомобіля. Через нас ви можете:
– Купити автоцивілку ТАС
– Купити автоцивілку Оранта
– Купити автоцивілку UNIVES
– Купити автоцивілку Альфа страхування
– Купити автоцивілку АСКО ДС
– Купити автоцивілку ВУСО (VUSO)
Ми гарантуємо миттєву реєстрацію електронного полісу в централізованій базі МТСБУ.

ДУЖЕ ЗРУЧНО!
За реєстраційним номерним знаком (державним номером) ви отримуєте повну інформацію про ваш транспортний засіб:

1. Перевірити Марку та модель ТЗ

2. Дізнатись VIN код ТЗ
3. Дізнатись тип мотора
4. Дізнатись місто реєстрації ТЗ
5. Дізнатись рік випуску автомобіля
6. Перевірка страховки, інформація про страховий поліс
Все це допомогає точно розрахувати вартість страхового полісу
Ми маємо інформацію про всі ТЗ України

ШТРАФИ
Після того, як ви сплатили штраф, ми повідомимо вам про його погашення в базі поліції України.

БОРГИ
Ви впевнені, що за вами не значаться борги? Адже якийсь неоплачений штраф річної давності міг запросто перетворитися в борг перед виконавчою службою. А це загрожує арештом майна, зірваною подорожжю з сім'єю, накладенням санкцій і т.д. У нашому додатку ви завжди дізнаєтесь про свої заборгованості (якщо вони раптом з’являться).

ДОКУМЕНТИ
Додаток допоможе вам звільнитись від паперових квитанцій, відвідувань банку, офісів страхових компаній. Вам не знадобиться шукати підтвердження сплати штрафу та паперовий поліс автоцивілки - вони завжди зберігаються у вас в смартфоні.

ЗАКОНОДАВСТВО
Згідно Правил дорожнього руху України
(пункту 2.1 ґ) водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі чинний внутрішній електронний договір зазначеного виду обов’язкового страхування у візуальній формі страхового поліса (на електронному або паперовому носії), відомості про який підтверджуються інформацією, що міститься в єдиній централізованій базі даних, оператором якої є Моторне (транспортне) страхове бюро України.

РЕКОМЕНДАЦІЯ
У випадку перевірки патрульною поліцією, вам буде достатньо скористатися розділом «Автоцивілка» додатку Штрафи UA, щоб підтвердити номер та строк дії свого електронного договору автоцивілки або надати візуальну форму свого полісу (в додатку або роздруковану версію).

Сплата штрафу ДАІ * Погашення штрафу ДАІ * За номером постанови * Перевірка погашення штрафу в базі ДАІ * Офіційна база ДАІ * Швидка сплата * Повідомлення про погашення штрафу * Гарантія погашення в офіційній базі ДАІ * Офіційні розрахунки з ДАІ * електронна автоцивілка * електронна цивілка * електронний ОСЦПВ * поліс автоцивілки онлайн * поліс автоцивілки 2018 придбати * поліс автоцивілки * офіційний поліс ОСЦПВ * офіціальна автоцивілка * купити поліс автоцивілки онлайн * купити поліс ОСЦПВ * купити автоцивілку * автоцивілка онлайн * автоцивілка розрахунок вартості * автоцивілка онлайн * купить страховку * автострахование * проверка долгов в базе минюста * проверка долгов

What’s New

Version 3.2.4

— По вашей просьбе изменили алгоритм появления сообщения про добавление напоминания о страховке

Ratings and Reviews

4.7 out of 5
141 Ratings

141 Ratings

Liberwul ,

Для всех автомобилистов!

Очень удобно, что можно сразу добавить текущий полис, а не только купить. Возникла проблема с датой рождения, она почему-то не корректно определилась и ее нельзя было поменять. Но техподдержка сработала оперативно, обещали в ближайшем апдейте починить. Так идея хорошая, особенно сейчас, когда стали возможными электронные полисы.

Voff4eg1905 ,

Безпечне водіння працює некоректно

Незрозуміло коли програма почала записувати водіння коли ні. З шести поїздок записало половину однієї. При цьому показало що я їхав з допустимою швидкістю 66% при цьому середню швидкість показало 35 км/г. 6 небезпечних гальмувань при тому зо навмисно їхав акуратно щоб подивитись як працює програма. Навіть один небезпечний розгін при моторі 1.3 і навмисно обережному водінні

Developer Response ,

Доброго дня. Напишіть будь-ласка ваш кейс на мейл sup@shtrafua.com будемо розбирати. Бажано із скріншотами.

Angry MidNight ,

Парковка

Штрафы за парковку приложение не видит. По крайней мере, в г. Днепр на 03.07.20 не работает точно. С учетом того, что фотофиксация пока актуальна только для Киева, то для меня приложение бесполезно.

Information

Seller
DYDZHYTAL SOLIUSHNZ, TOV
Size
123.9 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

Russian, Ukrainian

Age Rating
4+
Location
This app may use your location even when it isn't open, which can decrease battery life.
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like