iPhone Screenshots

Description

Aplikácia iReportér RTVS umožňuje poslať videá natočené aj mimo aplikácie. Jednoduchým spôsobom vyberiete video z galérie, vyplníte názov videa, popis a odošlete ho priamo k nám do redakcie, kde ho spracujú naši editori. Tento postup je rovnaký aj v prípade reportážneho videa.

Ak natočíte aktuálnu udalosť napr. autonehodu, požiar či živelnú pohromu, pokúste sa video poslať čo najrýchlejšie. Čím skôr ho k nám pošlete, tým má väčšiu šancu na odvysielanie napríklad v Správach RTVS.

Správne pomenovanie videa a popis nám pomôže pri jeho spracovaní a zaradení do vysielania. Na webových stránkach iReportér RTVS vďaka kvalitnému popisu zaujmete.

Ihneď po odoslaní, video skontrolujú naši editori. V prípade, že video spĺňa podmienky na zverejnenie, objaví sa obratom na webe ireporter.rtvs.sk, kde má každý iReportér zriadený svoj účet. Kvalitné reportážne videá použijeme vo vysielaní RTVS. Videá k nám môžete posielať aj cez naše webové stránky, kde nájdete všetky potrebné informácie k projektu iReportér RTVS.

What’s New

Version 1.1.1

Bugfixes and stability improvements.

App Privacy

The developer, RTVS, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Location
  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like