iPhone Screenshots

Description

Naudi tervislikumat elu! Elisa Elustiiliga saavutad ideaalkaalu tervislikult. Loome sulle personaalse toitumiskava ja aitame sind toitumis- ja treeningpäeviku pidamisel.

· Elisa Elustiili äpp on suurepärane viis pidada toitumispäevikut – söödud toitude lisamisel on näiteks abiks triipkoodiskänner, mida teistes eestikeelsetes äppides ei ole.
· Toitumiskava luues ja retsepte välja pakkudes võtame arvesse, millised andmed enda kohta äppi sisestad, kui palju sporti teed, milline on sinu elustiil ja milline soovitud ideaalkaal.
· Äppi saad lisada ka oma pere ja meie arvestame nii toitumiskava kui ostukorvi koostades kogu sinu pere vajadustega
· Retseptid on lihtsad ja toitumiskava on vastavuses Põhjamaade toitumissoovitustega - süsivesikud, valgud, rasvad … kõik saad kätte just sulle vajalikus koguses.
· Äpis saad ära määrata ka selle, kui soovid mõned toiduained menüüst välistada, näiteks eelistad taimetoitu või kui sul on laktoositalumatus. Arvestame sellega retsepte välja pakkudes ja hoiame samas sinu toidulaua tasakaalustatuna.
· Sisesta äppi oma lemmikretseptid ja saame ka neid toitumiskavas kasutada – serveerime neid sulle õigel ajal ja hoiame päeva toidu tasakaalus ka siis, kui su lemmiktoit üksikult võttes tasakaalus ei ole.
· Äpp arvestab ka sinu sportliku aktiivsusega. Kui seod äpi Apple Health’iga, jõuavad siia kõik su trennid erinevatest spordiäppidest, näiteks Endomondost, Stravast, Polar Flow’st jne.
· Elisa Elustiil on sulle! Pole vahet, kas oled Elisa, Telia, Tele2 või hoopis mõne välismaise operaatori klient.

What’s New

Version 1.28.1

Äpis toidu koguste sisestamine nüüd veelgi mugavam ja täpsem uue klaviatuuri abil!

Information

Seller
GENETO OU
Size
105.1 MB
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, Estonian

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like