otonomi.com 4+

OTONOMİ WEB ANONİM ŞİRKETİ

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Türkiye’nin İlk ve Tek Motorlu Araç Satıcıları Tarafından Kurulan seri ilanlar sitesi olan www.otonomi.com ailesi olarak 2016 yılında yayın hayatına başladık. 653 Adet Motorlu Araç ilanımız ile çıktığımız bu yolda sektörün içinde olmanın avantajı ile sektör Esnaflarımızın ve kullanıcıların ne istediğini sektörün neye ihtiyacı olduğunu konusunda diğer seri ilanlar sitelerinden bir adım önde olmamızın avantajı ile kısa sürede Türkiye sıralamalarında üst sıralara doğru hızla ilerlemekteyiz.

Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu MASFED sektöre gösterdiğimiz ve verdiğimiz hizmetler neticesinde Bizlere verdiği destek sayesinde şu anda 45 günlük görüntüleme sayı olarak 1.415.000 sayısına ulaşarak yayın hayatında olan diğer seri ilanlar sitelerinin rahatsız etmekteyiz.

Sitemizin kullanımı ve tüm yapılacak yenilikler ile ilgili arge çalışmalarımız direk sektör kullanıcıları ile yapmamız sitemize daha çok kullanıcı ve daha çok kullanım talebi oluşturmaktayız.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile www.otonomi.com kullanıcılarının doğru kitlelere ulaşmalarını ve ilanlarına değer katmak için tüm gücü ile çalışmaya devam ediyor.

Amacımız;
Doğru Alıcı İle Doğru Satıcıyı Aynı Platformda Buluşturmak.

What’s New

Version 1.3.2

Performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri yapıldı.

App Privacy

The developer, OTONOMİ WEB ANONİM ŞİRKETİ, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping