Screenshots

Description

Türkiye’nin İlk ve Tek Motorlu Araç Satıcıları Tarafından Kurulan seri ilanlar sitesi olan www.otonomi.com ailesi olarak 2016 yılında yayın hayatına başladık. 653 Adet Motorlu Araç ilanımız ile çıktığımız bu yolda sektörün içinde olmanın avantajı ile sektör Esnaflarımızın ve kullanıcıların ne istediğini sektörün neye ihtiyacı olduğunu konusunda diğer seri ilanlar sitelerinden bir adım önde olmamızın avantajı ile kısa sürede Türkiye sıralamalarında üst sıralara doğru hızla ilerlemekteyiz.

Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu MASFED sektöre gösterdiğimiz ve verdiğimiz hizmetler neticesinde Bizlere verdiği destek sayesinde şu anda 45 günlük görüntüleme sayı olarak 1.415.000 sayısına ulaşarak yayın hayatında olan diğer seri ilanlar sitelerinin rahatsız etmekteyiz.

Sitemizin kullanımı ve tüm yapılacak yenilikler ile ilgili arge çalışmalarımız direk sektör kullanıcıları ile yapmamız sitemize daha çok kullanıcı ve daha çok kullanım talebi oluşturmaktayız.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile www.otonomi.com kullanıcılarının doğru kitlelere ulaşmalarını ve ilanlarına değer katmak için tüm gücü ile çalışmaya devam ediyor.

Amacımız;
Doğru Alıcı İle Doğru Satıcıyı Aynı Platformda Buluşturmak.

What’s New

Version 1.3.1

Hata gidermeleri ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

Information

Seller
OTONOMI WEB ANONIM SIRKETI
Size
22.6 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like