Planer ślubny - Wesele z klas‪ą‬ 4+

Maciej Stypka

    • 4.0 • 1 Rating
    • Free

Screenshots

Description

Planer ślubny, odliczający dni do ślubu, stworzony przez portal ślubny Wesele z klasą, to wyjątkowe narzędzie do planowania i organizacji tego niezwykłego dla każdej pary młodej wydarzenia. Dzięki niemu ślubne przygotowania z pewnością będą mniej stresujące!

Nie możesz doczekać się już dnia ślubu i z niecierpliwością odliczasz czas, który pozostał do tego szczególnego momentu w Waszym życiu? Dzięki naszej aplikacji mobilnej, w każdej chwili i o każdej porze będziecie mogli sprawdzić, ile dni zostało do wypowiedzenia przysięgi małżeńskiej!

Na początku przeprowadzimy Cię przez szybką konfigurację aplikacji. Konieczne będzie podanie Waszych imion, a także daty ślubu… i gotowe! Od teraz możesz dowolnie zmieniać widgety, dostępne w Planerze, dopasowując je do swojego nastroju, pory roku, a także zainteresowań. Natura, podróże, sport - wśród ponad 60 widgetów każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Chcesz podzielić się ciekawym cytatem z najbliższymi lub wspólnie odliczać dni? Za pomocą mediów społecznościowych możesz wysłać swój widget bezpośrednio do zainteresowanych osób, aby razem z Tobą mogli świętować ten wyjątkowy czas!

Nasz organizer ślubny to również praktyczna lista zadań, z której bezpłatnie możesz skorzystać, planując krok po kroku Wasz wielki dzień. Lista została podzielona na etapy, które przygotowaliśmy, bazując na doświadczeniu tysięcy par młodych oraz firm weselnych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że żaden z punktów w weselnych przygotowaniach nie zostanie pominięty. Przy wybranych zadaniach znajdziesz również linki do bazy weselnych usługodawców oraz pliki z pytaniami, które mogą być szczególnie pomocne przy podpisywaniu umów. Obawiasz się, że zapomnisz o jakimś zadaniu? Możesz z łatwością ustawić powiadomienie, a my we właściwym czasie Ci o nim przypomnimy.

Stwórz także własną listę gości! Oprócz możliwości dodania gości, stworzysz także własne grupy, łącząc zaproszone osoby w oparciu o indywidualnie ustalone kryteria. Ponadto, w niezwykle prosty sposób określisz potrzeby każdego z gości, takie jak konieczność zapewnienia noclegu lub transportu oraz specjalnej diety. Dodasz również informację o potwierdzeniu obecności na Waszym weselu.

Plan stołów, który również czeka na Ciebie w naszym Planerze ślubnym pozwala na przypisanie zaproszonych gości do konkretnego stołu, przy którym planujesz, aby zasiedli. Tak przygotowaną, gotową listę możesz pobrać w formie PDFa, co z pewnością ułatwi, w końcowych etapach przygotowań, rozsadzenia weselników na sali, a także prawidłowe ułożenie winietek.

W naszym Planerze ślubny możesz skorzystać z funkcjonalności Ulubione firmy. Dodaj do konkretnych kategorii, takich jak np. sale weselne, fotograf ślubny, salon sukien ślubnych, zespoły weselne, interesujące Cię oferty, aby mieć je zawsze pod ręką i móc w dowolnym momencie skontaktować się z usługodawcami. Firmy, z którymi zdecydujesz się podpisać umowę, możesz oznaczyć w aplikacji jako Moja firma.

Ponadto nasz mobilny Planer oferuje także możliwość zaplanowania budżetu weselnego. Pełna kontrola wydatków, dzięki dokładnemu podsumowaniu wszystkich kosztów, a także wpłaconych już zaliczek z pewnością ułatwi planowanie tego wyjątkowego dnia i pozwoli określić, na jakie atrakcje weselne możecie sobie jeszcze pozwolić. Dodanie własnej notatki przy konkretnej usłudze pozwoli Wam pamiętać na przykład o ustalonym termin płatności.

A to jeszcze nie wszystko! Z naszego mobilnego organizera ślubnego szybko i łatwo przeniesiesz się do innych przydatnych rozwiązań oferowanych przez nasz portal, takich jak:
Inspiracje - galeria wyjątkowych zdjęć z pomysłami na organizację ślubu i wesela,
Blog - mnóstwo ślubno-weselnych porad, jak również praktycznych wskazówek związanych z modą, urodą i stylem życia,
Nasze profile w social mediach - na Facebooku i Instagramie.

What’s New

Version 0.0.158

Usunięcie problemu z odświeżaniem ekranu.

Ratings and Reviews

4.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, Maciej Stypka, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Contact Info
  • Identifiers
  • Diagnostics

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • Identifiers
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle
Lifestyle