iPhone Screenshots

Description

Easy QR Menu – to mobilna aplikacja dla osoby prywatnej (tzw. klienta końcowego) która chciałaby mieć ciągły kontakt ze swoją ulubiona restauracja.
Aplikacja umożliwia pobranie MENU z ulubionej restauracji poprzez kod QR który jest na drzwiach restauracji lub na stoliku w formie naklejki lub ulotki. Aplikacja umożliwia przechowywanie od kilku do kilkunastu miejsc jednocześnie – w zasadzie w każdej chwili klient może dodać lub odjąć dane miejsce ze swojego telefonu. Drugą formą jest wyszukiwanie restauracji biorącej udział w programie Easy QR Menu w samej aplikacji.
Klient poprzez interfejs może przeglądać MENU restauracji, dokonywać zakupów wewnątrz jak i na zewnątrz restauracji. Oprogramowanie pozwala na śledzenie wydarzeń, promocji, festiwalów w danym miejscu. Szybkie i wygodne zamawianie wpływa na zmniejszenie liczby osób potrzebnych do obsługi gości a zarazem tworzy dodatkowy kanał sprzedaży na wynos poprzez aplikacje Easy QR Menu.

What’s New

Version 1.0.20

Zmiana kodu QR restauracji.

App Privacy

The developer, Adrian Sadowski, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You May Also Like