EasyQRMenu 12+

Adrian Sadowski

Designed for iPhone

    • Free

iPhone Screenshots

Description

Easy QR Menu – to mobilna aplikacja dla osoby prywatnej (tzw. klienta końcowego) która chciałaby mieć ciągły kontakt ze swoją ulubiona restauracja.
Aplikacja umożliwia pobranie MENU z ulubionej restauracji poprzez kod QR który jest na drzwiach restauracji lub na stoliku w formie naklejki lub ulotki. Aplikacja umożliwia przechowywanie od kilku do kilkunastu miejsc jednocześnie – w zasadzie w każdej chwili klient może dodać lub odjąć dane miejsce ze swojego telefonu. Drugą formą jest wyszukiwanie restauracji biorącej udział w programie Easy QR Menu w samej aplikacji.
Klient poprzez interfejs może przeglądać MENU restauracji, dokonywać zakupów wewnątrz jak i na zewnątrz restauracji. Oprogramowanie pozwala na śledzenie wydarzeń, promocji, festiwalów w danym miejscu. Szybkie i wygodne zamawianie wpływa na zmniejszenie liczby osób potrzebnych do obsługi gości a zarazem tworzy dodatkowy kanał sprzedaży na wynos poprzez aplikacje Easy QR Menu.

What’s New

Version 1.20.2

- poprawa funkcjonalności aplikacji

App Privacy

The developer, Adrian Sadowski, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Contact Info
  • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Food & Drink
Business
Food & Drink
Music
Shopping
Business

You Might Also Like

Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink
Food & Drink