Запис до лікаря онлайн Doc.ua 17+

Doc.ua Пацієнт

    • 4.3 • 27 Ratings
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Doc.ua — медичний онлайн-хаб, сервіс пошуку лікарів тепер в твоєму телефоні! Це універсальне мобільне рішення, де можна записатися на прийом до лікаря в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Полтаві, Харкові або іншому місті України, викликати фахівця додому, а також ознайомитися з відгуками реальних пацієнтів про лікарів, клініки і якість послуг.

Можливості додатку

Безкоштовний сервіс пошуку лікарів Doc.ua пропонує колосальні можливості для користувачів:

пошук лікаря за прізвищем або спеціальністю в Києві або іншому місті;
перегляд профілю, рейтингу та відгуків про лікаря;
запис до лікаря;
запис на прийом безпосередньо в клініку;
викликати лікаря додому;
замовити онлайн-консультацію лікаря;
замовити ліки в аптеці або з доставкою;
отримати знижку на здачу аналізів;
можливість прокласти маршрут до конкретної клініки;
дізнатися ціну за прийом;
подивитися історію візитів до лікаря;
зателефонувати безпосередньо в службу підтримки.

Як користуватися додатком

Реєстрація. Щоб зробити онлайн-запис на прийом, зареєструйтесь в додатку на своєму мобільному пристрої, вказавши номер телефону, код з смс і пароль. Використовуйте не менше 6 символів, цифри і латинські букви.
Заповнити профіль. Заповнюючи свій профіль, необхідно вказати ПІБ, дату народження, стать, місто і свою електронну адресу.
Умови і правила Doc.ua сервісу. Натиснути кнопку «Погоджуюсь» з умовами та правилами Doc.ua. Таким чином, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних. Зверніть увагу, що всі персональні відомості строго конфіденційні.

Після виконаних етапів, ви опинитеся на головній сторінці додатку. Тут ви можете записатися на прийом до приватних клінік, замовити ліки в розділі «Купити препарати», записатися на лабораторну діагностику.

Процес пошуку потрібного фахівця в додатку Doc.ua досить швидкий і легкий. Користувач може знайти лікаря вказавши прізвище або напрямок, також вибрати свій район проживання або найближче метро.

В додатку представлені лікарі наступних спеціальностей:

акушер-гінеколог;
гастроентеролог;
дерматолог;
психолог;
терапевт;
педіатр;
уролог;
стоматолог;
трихолог;
косметолог та інші.

Вибравши потрібного лікаря, залиште замовлення і оператори колл-центру зателефонують вам найближчим часом для уточнення деталей і підтвердження заявки.

Розділ аудіо-консультацій

Лікарі, зазначені на сторінці Doc.ua, готові надати медичну допомогу в онлайн-режимі (аудіо-консультація). Така консультація підійде вам, якщо потрібна швидка відповідь на питання пов'язані зі здоров'ям або немає можливості приїхати на очний прийом. Для запису на аудіо-консультацію, перейдіть на головну сторінку додатка, в розділ «Записатися до лікаря».

Про розділ «Записи»

У розділі «Записи» буде відображатися інформація про заплановані візити до лікаря, призначені консультації, замовлені препарати або відвідуванні лабораторії. Тут же ви зможете переглянути час і дату прийому. Якщо у вас змінилися плани і ви хочете скасувати запис або відмовитися від обраних послуг, то ви можете зробити це через цей розділ.

Про розділ «Профіль»

У розділі «Профіль» користувач може змінити пароль, номер телефону, додати або змінити електронну адресу, особисті дані. Тут же можна звернутися в службу підтримки, зателефонувавши за вказаними номерами телефону. Наші оператори завжди готові прийти на допомогу і вирішити будь-яке питання, пов'язане з медичними послугами. Щоб дізнатися більше про сервіс Doc.ua, перейдіть на вкладку «Про сервіс». Отримайте детальну інформацію про компанію, політику конфіденційності та правила використання сервісу.

What’s New

Version 1.9.1

- Виправлення помилок, покращення функціональності додатку

Ratings and Reviews

4.3 out of 5
27 Ratings

27 Ratings

c18_customs ,

Чудово працюэ

Чудово працюэ. Бажаю розвитку додатку.

rafajil ,

Мова?

З дивної причини, додаток не дає змоги змінити інтерфейс на українську... після декількох спроб змінити на укр. чи анг. додаток всерівно повертався на російську...

Developer Response ,

Додаток Doc.ua вже доступний українською. Вам необхідно оновити додаток до останньої версії. Змінити мову можливо в налаштуваннях додатку: зайти в “профіль”, натиснути іконку “налаштування”, змінити мову. Якщо мова додатку не змінилася, перевірте основні налаштування вашого смартфона. Якщо є запитання, зауваження або побажання, пишіть нам на пошту info@doc.ua

konig2 ,

Не працює

Пошук по аналізах не працює. Видалив

Developer Response ,

Дякуємо за ваш відгук. У додатку ви можете згенерувати промокод на знижку на аналізи. Ми працюємо над поліпшенням функцій додатку

App Privacy

The developer, Doc.ua Пацієнт, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Contact Info
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Medical
Medical
Medical
Medical
Medical
Health & Fitness