Hocam - Görüntülü Özel Ders 4+

Epak Online

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Gelişen teknoloji ile birlikte öğrenme alışkanlıklarımız da değişiyor. Artık zamana ve mekana kısıtlı kalmadan internet üzerinden dilediğimiz içeriğe rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Ancak her zaman ulaştığımız bilgi kolaylıkla anlaşılabilen bir şekilde sunulmuş olmayabiliyor. İnternetin sağlamış olduğu tüm imkanlara rağmen, donanımlı ve alanında uzman eğitmenlere ihtiyaç duymaya devam ediyoruz. Okulda ya da kursta öğretmenlerimiz mümkün olduğunca bizlere yardım etmeye çalışsa dahi, yeterli zamanı ayırmaları mümkün olmuyor. Üstelik bir sınıf ortamında her öğrencinin ihtiyaçlarına giderebilmek hiç kolay değil. Ne yazık ki çoğu öğrenci arkadaşlarından geri kalma, dalga geçilme ve dışlanma korkusu ile öğrenme zorluklarını hem öğretmeni hem de ailesi ile paylaşmamayı tercih ediyor.

Tüm bunların farkında olan Hocam ekibi, zaman ve mekandan bağımsız olarak alanında donanımlı ve tecrübeli eğitmenleri öğrenciler ile buluşturuyor! Sadece internet bağlantısı, mikrofon ve kamera yardımı ile öğrenciler, cep telefonu, tablet ya da bilgisayar üzerinden eğitmenler ile canlı ve görüntülü olarak merak ettiği soruları ya da zorlandıkları konu başlıklarını paylaşarak etkileşimli bir şekilde özel ders işleyebiliyor.

Hocam uygulamasında, alanında en az lisans derecesi ile mezun olan eğitmenler yer alabilmektedir. Her eğitmene ait profil sayfasında bulunan Doğrulanan Diploma alanında, tüm öğrenciler şeffaf bir şekilde diplomaları inceleyebiliyor. Ayrıca öğrenciler ders aldıkları eğitmenleri değerlendirerek diğer öğrenciler ile fikirlerini paylaşabilmekte. Bu sayede verilen hizmetin kalitesini mümkün olduğunca yüksek tutmaya çalışıyoruz.

Her bütçeye uygun özel ders veren eğitmenlerimiz ile sizi de aramızda görmek isteriz. Yapmanız gereken sadece dilediğiniz eğitmeni seçmek ve randevu oluşturmak.

Sonrası bizde!

App Privacy

The developer, Epak Online, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

You Might Also Like

Education
Education
Reference
Education
Reference
Education