Banknote 4+

Ātri, ērti, vienkārši

AS DelfinGroup

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Banknote - aizdevumi, kas atbilst Jūsu maksātspējai un īstenojamajām vēlmēm.

Banknote piedāvā aizdevumus no 100 EUR līdz 7000 EUR ar apmaksas termiņu no 2 mēnešiem līdz pat 7 gadiem. Aizdevumu iespējams saņemt gan skaidrā naudā, gan ar pārskaitījumu uz Jūsu bankas kontu.

Lielākajā daļā gadījumu lēmums par aizdevuma piešķiršanu tiek pieņemts 5 minūšu laikā, bet aizdevuma summa izmaksāta 15 minūšu laikā pēc līguma apstiprināšanas.

Pirmajam Banknote aizdevumam tiek piemērota 100% atlaide procentu maksai, ja visa aizdevuma summa tiek atmaksāta līdz pirmajam maksājuma datumam. Banknote piedāvā īpašas atlaides arī senioriem.

Banknote Jums piedāvā:
1. Vienkāršu un ērtu pieteikšanšās procesu bez garām anketām un dokumentu pievienošanas;
2. Ātru aizdevuma pieteikuma izskatīšanu un aizdevuma izmaksu;
3. Iespēju nesteidzīgi iepazīties ar aizdevuma līgumu pirms tā apstiprināšanas;
4. Iespēju saņemt papildu aizdevuma summas no 20 EUR;
5. Laipnu un profesionālu klientu apkalpošanas servisu Jums ērtākajā veidā - telefoniski, e-pastā, Whatsapp vai jebkurā Banknote filiālē.

Lai padarītu Banknote pakalpojumus vēl pieejamākus, esam izveidojuši mobilo aplikāciju, kurā varēsiet noformēt jaunu aizdevumu, apskatīt informāciju par esošajiem aizdevuma līgumiem, veikt aktuālos maksājumus, atrast sev tuvāko Banknote filiāli un veikt citas ierastās darbības ērtāk nekā līdz šim.

What’s New

Version 1.0.9

Mēs nepārtraukti uzlabojam un papildinām Banknote mobilo aplikāciju. Lai tavā rīcībā būtu labākā versija, pieslēdz automātiskos atjauninājumus vai lejupielādē jaunāko versiju jau tagad.

App Privacy

The developer, AS DelfinGroup, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Financial Info
  • Identifiers
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Finance
Finance
Finance
Finance
Finance
Finance