Screenshots

Description

iMolytva - це щоденні десятихвилинні молитовні роздуми на основі Євангелії в звуковій і текстовій формі. Пропонована молитва йде корінням в ігнатіанську духовність. Завдяки їй ви дізнаєтеся, як Слово Боже і Біблія діють в Вашому житті.
Кожний щоденний роздум складається з уривка зі Святого Письма і декількох думок-коментарів з заспокійливою музикою, яка супроводжує молитву. Музика має на меті допомогти вам розслабитися, щоб ви, слухаючи її, могли зосередитися і віднести Слово до свого життя. Така форма молитви покликана допомогти знайти Бога, який присутній завжди і повсюди. Молитися - значить слухати Господа Бога, говорити з ним, а отримані плоди реалізувати в своєму щоденному житті.
Де молитися? Скрізь! По дорозі до школи, в коледж, на роботу. Стоячи в пробках, їдучи в трамваї або йдучи пішки - будь-яке місце добре для того, щоб знайти Бога. iMolytva - це ідеальний спосіб навчитися регулярно молитися, завдяки чому Ви пізнаєте Бога і, таким чином, самого себе.

Особливість:
- щоденна молитва на телефоні
- молитва в звуковій і текстовій формі
- ваша індивідуальна база улюблених розважань
- простий в обслузі календар
- можливість ділитися в соціальних мережах

iMolytva може стати Вашим особистим молитовником. Авторами медитацій є єзуїти. Пізнавати Бога в оточуючих нас речах і обставинах є головною рисою єзуїтської духовності. Але істинне споглядання в повсякденному житті неможливо без зустрічі з Ісусом в Його Слові.
Наша пропозиція молитви це заохочення для всіх, тих - хто знайомий з різними формами молитви, а також тих, хто не практикує. Для осіб, які ніколи не стикалися з таким методом молитви, це можливість пізнати споглядальну молитву, яка є безцінним багатством християнства. А для тих, хто вже переживав духовні вправи, це можливість підтримувати практику щоденного контакту зі Святим Письмом.

App Privacy

The developer, TOWARZYSTWO JEZUSOWE PROWINCJA POLSKI POUDNIOWEJ, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You Might Also Like