ScibuCRM
Business
Only for iPhone
Free · Designed for iPhone. Not verified for macOS.
Laat je bedrijf groeien met met ScibuCRM. Je werk sneller, efficienter en je bent up to date over wat speelt bij je relaties.
+ Spreek je notities, gespreksverslag in
+ Bel / mail / whatsapp rechtstreeks vanuit de App
+ Werk je todo lijst sneller af met de Activiteiten
+ Maak foto's en koppel die aan een relatie of een project
+ Wij activiteiten toe aan collega's
+ Werk samen met je team
+ Blijf up to date over wat er bij een bedrijf gebeurd.
+ Inzage in Facturen, offertes, tickets
+ Boek je uren op een project
+ Krijg realtime meldingen wanneer je bent getagd in een notitie
more In deze versie zijn een aantal bugs rondom de layout van input-velden aangepast. Ook zijn er verschillende bugs opgelost waardoor bepaalde pagina's sneller zouden moeten laden.
1.52 Sep 16
In deze versie is een koppeling toegevoegd met Webex. In de persoonlijke voorkeuren is het nu mogelijk om aan te geven welke methode moet worden gebruikt om een telefoonnummer te bellen. Standaard zal deze de mobiel uitbellen, je kunt hierbij ook kiezen om via Webex uit te bellen. De ScibuCRM app zal dan automatisch de mobiele app van Webex openen zodra je op een telefoonnummer drukt. Let op, hiervoor moet je wel de Webex app geïnstalleerd hebben.
Daarnaast zijn er ook verschillende kleine bugs verholpen in deze update.
1.51 Sep 8
In deze versie van de app is een kritieke fout opgelost dat zich voor kon doen tijdens het openen van de app. Door deze fout leek het alsof de app eindeloos moest laden. Deze fout zou nu niet meer voor moeten komen.
Ook zijn er ook een paar puntjes opgepakt om de gebruikerservaring te verbeteren. Zo is de manier waarop het toetsenbord word behandeld op verschillende plekken gewijzigd om de juiste context toetsen weer te geven, en zijn meer knoppen te bereiken zonder het toetsenbord te sluiten.
1.50 Aug 12
In deze versie zijn een aantal bugfixes gedaan, daarnaast is een stuk maatwerk uitgebreid en is het systeem waarop multiple choice selects werken iets aangepast om het makkelijker te laten werken.
1.49 Jul 16
In deze versie is een nieuwe module toegevoegd: de declaraties. Binnen deze module kun je makkelijk al je zakelijke uitgaven declareren zodat je deze later binnen Scibu kan verwerken.
Daarnaast zijn er in deze versie verschillende bugs en weergave issues opgelost, en zijn er een aantal maatwerk projecten geimplmenteerd.
1.48 Jun 12
In deze versie zijn er een aantal wijzigingen gedaan aan de kaart met organisaties. De statische velden zullen nu direct getoond worden bij het klikken op de prikker. Ook is het mogelijk om makkelijk een route naar een prikker op te stellen in de kaarten app van uw telefoon. Tot slot zijn er natuurlijk ook een aantal bugfixes gedaan, en is er wat maatwerk verwerkt in de app.
1.47 May 13
In deze versie is ondersteuning ingebouwd voor het gebruik van de google tijdens het toevoegen van een organisatie om automatisch adressen en contactgegevens op te halen. Ook is het nu mogelijk om alle organisaties binnen Scibu in te zien op een grote kaart.
Tot slot zijn er nog een aantal layout verbeteringen geweest, en wat voorbereidend werk op een volgende update.
1.46 May 4
In deze versie is ondersteuning toegevoegd voor facturen, offertes en taken!
Voor zowel facturen als taken kun je in de app nu de belangrijkste data in zien, het is mogelijk om de status historie te bekijken, de opbouw van de producten en natuurlijk de relaties. Daarnaast zijn ook de velden en notities beschikbaar. Ook bij taken.
1.45 Feb 4
In deze versie zijn een aantal bugs opgelost, zo is de melding op het dashboard niet meer permanent zichtbaar, en zijn er een aantal zoekfuncties verbetert.
Daarnaast zal het adres nu automatisch ingevuld worden bij het aanmaken van een activiteit als je een relatie selecteert!
1.44 Jan 8
In deze versie is ondersteuning voor filters toegevoegd. Je kunt nu filters uit Scibu gebruiken om door je relaties heen te zoeken.
1.43 12/25/2025
In deze functie is sport ingebouwd voor de nieuwe calender in anticipatie voor de volgende ScibuCRM update.
1.42 11/08/2025
Deze visie bevat een fix voor een bug die is ontstaan tijdens de laatste update.
1.41 10/13/2025
In deze versie zijn een paar functionaliteiten rondom de camera, zoals het scannen van de inlog QR-code, geüpdatet om een bug op te lossen die zich voordeed bij de nieuwste iPhone modellen.
1.40 10/07/2025
In deze versie zijn een aantal kleine bugfixes geïmplementeerd. Ook zijn er verschillende klantpagina's verwerkt in de app.
1.38 08/21/2025
Deze versie bevat functionaliteiten die het mogelijk maken om tickets met HTML inhoud te bekijken in de app. In de volgende Scibu update (39709) zal het mogelijk zijn om HTML in te voegen voor tickets, ter voorbereiding komt daarom deze functionaliteit alvast mee met de app.
Daarnaast zijn er ook een aantal bugfixes gedaan. Zo is het nu mogelijk om te scrollen als notificatierechten niet meer op het scherm passen. Ook projecten en facturen hebben verschillende fixes ontvangen.
1.37 07/22/2025
In deze versie zijn functionaliteiten voor notificaties flink uitgebreid. Het is nu mogelijk om de rechten voor individuele notificaties aan te passen. Ook is het mogelijk om vanaf ScibuCRM versie 39709 om alle ontvangen notificaties terug te zien in de app.
Daarnaast is er ook een kleine bugfix gedaan voor de manier waarop regels worden afgebroken bij notities.
1.35 05/31/2025
In deze update zijn projecten toegevoegd aan de app. Het was eerder al mogelijk om projecten te zoeken, maar projectkaarten zelf waren niet in te zien. In deze update zitten de projectkaarten. Je kunt net als bij tickets nu de data van projecten in zien, kopiëren, en je kan notities/foto's maken bij een project.
1.34 04/13/2025
In deze versie zijn een aantal grote wijzigingen gemaakt aan hoe push notificaties werken. Deze wijziging zal het makkelijker maken om in de toekomst meer push notificaties te ontvangen van gebeurtenissen binnen Scibu. Denk hierbij aan bijvoorbeeld het taggen van een andere gebruiker in een notitie. Deze notificaties zullen gepaard komen met wijzigingen binnen Scibu zelf, en zullen dus niet direct na het updaten beschikbaar zijn.
1.33 03/22/2025
In deze update zijn er een aantal wijzigingen gemaakt in de opportunities module en het boeken van uren om de gebruikerservaring te versoepelen. Zo is het nu bijvoorbeeld mogelijk om direct vanuit een opportunity naar een bedrijf te navigeren.
Daarnaast zijn er ook een aantal laadschermen toegevoegd zodat je meer feedback krijgt zodra je een actie uitvoert, zoals het switchen van accounts.
Tot slot zijn er ook een aantal knoppen toegevoegd om schermen makkelijker te sluiten of terug te navigeren.
1.32 03/14/2025
In deze versie zijn een aantal filters aangepast om het zoeken en vinden van projecten iets makkelijker te maken. Ook zijn de regels rondom op welke bedrijven je uren kan boeken iets versoepeld zodat data hier ook wat makkelijker te vinden is.
1.31 02/22/2025
In deze versie is het mogelijk om opportunities te wijzigen, ook is het nu mogelijk om zelf te beheren welke tabbladen je krijgt te zien op contactkaarten en organisatiekaarten. Daarnaast zijn er ook nog een aantal kleine bugs opgelost zoals de bug bij het verwijderen van detailrecords.
1.30 01/21/2025
In deze update zijn een aantal verbeteringen rondom het beheren van de urenregistratie doorgevoerd. Het is nu mogelijk om in de app geregistreerde uren aan te passen, of te verwijderen. Daarnaast zijn er ook een handvol algemene verbeteringen doorgevoerd die er voor zorgen dat bepaalde functies binnen de app makkelijker zijn om te gebruiken.
1.29 12/27/2024
In deze update zijn verschillende functionaliteiten toegevoegd om opportunities aan te maken. Het is nu mogelijk om een opportunity aan te maken vanaf zowel de + knop als de relatiekaarten.
Daarnaast is het vanaf nu ook mogelijk om meerdere ScibuCRM accounts tegelijk te beheren! Je kunt extra accounts toevoegen bij de voorkeuren, te vinden door op je profielfoto te drukken.
1.28 12/15/2024
In deze update zijn de functionaliteiten op relatiekaarten verder uitgebreid. Detail tabbladen en Detail regels zijn nu zichtbaar in de app, en kunne vanuit de app worden verwijderd. Ook zijn offertes nu zichtbaar op relatiekaarten.
Daarnaast is er nu ook een overzicht voor offertes toegevoegd waarin je door al je offertes heen kan zoeken. Offerte kaarten zullen, net als factuur kaarten, in de toekomst worden geïmplementeerd.
1.27 12/09/2024
In deze update zijn de functionaliteiten op relatiekaarten uitgebreid. Zo is het nu bijvoorbeeld mogelijk op zowel contact- en organisatiekaarten om gelinkte tickets, opportunities & projecten te zien, en op organisatiekaarten zie je nu ook de facturen. Ook kun je het fotootje ingedrukt houden om deze te wijzigen.
Daarnaast is er nu ook een overzicht voor facturen toegevoegd waarin je door al je facturen heen kan zoeken. Factuur kaarten zullen in de toekomst worden geïmplementeerd.
1.26 12/01/2024
In deze versie zijn een aantal bugs rondom de layout van input-velden aangepast. Ook zijn er verschillende bugs opgelost waardoor bepaalde pagina's sneller zouden moeten laden.
more Version 1.52 Sep 16
Data Not Collected The developer does not collect any data from this app.