Screenshots

Description

Shpi.al është aplikacioni i parë në Shqipëri i dedikuar kërkimit të pronave, shtëpi për shitje apo shtëpi me qera, apartament apo shtëpi private, dyqan apo banesë, shtëpi të re apo truall, shtëpi pushimi në mal apo në det, produkte apo shërbime për shtëpinë tuaj. Të gjitha i gjeni në shpi.al

Kërkoje pronën/shërbimin/produkte për shtëpi/shtëpi pushimi tënde si të preferoni:
-Në varësi të vendit ku ju ndodheni
-Në bazë të llojit, tipit dhe buxhetit tuaj

Një listën e gjatë pronash
-Rezultatet e kërkimit në lista ose në hartë
-Foto të pronave sa gjithë ekrani
-Ndaji me miqtë tuaj njoftimet tuaja të preferuara
-Kontaktoni në mënyrë direkte agjensinë ose individin
-Krijo listen e pronave te preferuara

Nese keni nje prone per te shitur apo per ta dhen me qera? Kete gje tashme mund ta beni nepermet app tone.Falas

What’s New

Version 2.0.1

Bug fixes

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

SYSfacil ,

Surprised

I am positively Surprised from this app. If 4-6 months ago you would have told me an app will help me find my new home... I would not beleive that.. Now?!... Well it happened :)

AnnafkakduxndisnA ,

Super app!

Very useful

aldo kryekurti ,

Hi

Praktik dhe grafike shum e bukur

Information

Seller
Tomi Kallanxhi
Size
37.6 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 7.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Copyright of Shpi.al 2013
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like