iPhone Screenshots

Description

Апликација за мобилно банкарство за клиенти на ТТК Банка АД Скопје Ви ги овозможува следните опции:
- Приказ на тековни сметки (преглед на состојба и промет)
- Приказ до картички (преглед на состојба, промет, резервации, недоспеани рати)
- Пристап до кредити (преглед на состојбата на Вашите кредити во банката)
- Пристап до депозити (преглед на состојбата на Вашите депозити во банката)
- Отворање на депозит
- Блокирање на изгубена картичка
- Реализирање на плаќања (ПП30 и ПП50 налози)
- Уплата на рата за кредит или кредитна картичка
- Плаќање на режиски трошоци
- Зачувување на шаблони
- Активирање и деактивирање на услиги (СМС известувања, Email известувања)
- Активирање и деактивирање на продуктот „Кусур Штедење“
- Аплицирање за кредит
- Аплицирање за картичка

и многу други опции.

Апликацијата е бесплатна за користење.

What’s New

Version 1.0.6

Bug Fixed: Менувачница

Ratings and Reviews

2.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

Mersim7 ,

Vlez so kod

Pocituvani
Daj napravete vlez so kod ili pasword bidejki macno e sekoj pat sto treba da se vleguva vo aplikacija da pisuvas celo korisnocko imi i plus lozinka.
Mislam deka ovoj predlog ke se prifaqa, seto drugo dobro e

Information

Seller
SEMOS D.O.O.
Size
19.5 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
17+
Unrestricted Web Access
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like