Screenshots

Description

"Medya Takip Mobile" ile medya takibi cebinizde!
Medya Takip Merkezi (MTM)’nin geliştirdiği mobil uygulama ile medya takip sistemleriniz taşınabilir hale geliyor. iPhone ve iPad modelleri için hazırlanan özel tasarımda, basın, görsel-işitsel medya, internet medyası, sosyal medya ve haber ajansları takip sonuçlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.
Bunun yanı sıra, günlük "Medya Gündemi" ile ülke ve dünya gündemini cebinizden hızlıca takip edebilir, "Son Dakika" ile gündeme ilişkin en sıcak iletişim haberlerini görebilir, "Haber Özetleri" servisleri ile medya yansımalarınızı tek tuşla görüntüleyebilirsiniz. Mobil servis ayrıca, takip konularınızla ilgili geçmişe dönük arşiv araması yapmanıza da imkan sağlıyor.
3G, Edge ve Wifi ile ulaşabileceğiniz "Medya Takip Mobile" uygulaması, medya yansımalarınıza anında erişim sağlarken, haberlerinizi sosyal ağlarda paylaşma, metin olarak görüntüleme ve mail olarak iletme özelliklerini de içeriyor.
Türkiye’nin ilk ve tek medya takip mobil uygulaması ile nerede olursanız olun medya takip sonuçlarınız yanı başınızda.
"Medya Takip Mobile" ile medya yansımalarınızı cepten takip etmenin keyfini çıkartın.

What’s New

Version 2.1

Önyüz güncellemeleri yapıldı.
Giriş sayfası güncellendi.
Hatalar düzeltildi.

App Privacy

The developer, Medya Takip Merkezi, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You Might Also Like

News
News
News
News
News
News