Moje ezdravie 4+

Narodne centrum zdravotnickych informacii

Designed for iPad

    • 2.5 • 2 Ratings
    • Free

Screenshots

Description

Služby elektronického zdravotníctva sú po prvý raz dostupné pre občanov cez mobilné aplikácie. Prvá verzia aplikácie sprístupňuje prehľad dôležitých a overených informácií súvisiacich s prevenciou a bojom proti pandémii COVID-19.

Moje ezdravie je bezplatná aplikácia prevádzkovaná ako súčasť služieb systému ezdravie. Prevádzkuje ju Národné centrum zdravotníckych informácií, ktoré zabezpečuje aj jej ďalší rozvoj.

What’s New

Version 1.3.1

Nová verzia obsahuje opravy chýb a vylepšenia fungovania aplikácie.

Ratings and Reviews

2.5 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

Marek281 ,

V zásade twitter SZU so žiadosťou o vyšetrenie.

Spoľahlivá základná funkcionalita v podobe aktuálnych novinek v čase pandémie COVID-19. Najväčším prínosom sú push notifikácie. Keby mal SZU Twitter vyzerala by jeho nástenka takto 😀Oceňujem túto iniciatívu. Možno by pomohlo rozdelenie notifikácii na kategórie aby sa v nich dalo spätne dobre vyhľadávať pre dotknuté osoby, ktorých sa týkajú skupiny opatrení (živnostníci,...), prípadne úvodnú obrazovku, kde bude stručný prehľad najdôležitejších informácií a číslo testov, pozitívnych, negatívnych (deň/dokopy) Viem si predstaviť, že bude časom poskytovať rozsiahly štatisticky prehľad slovenského zdravotníctva v rámci možností aké zavedený systém ponúka.

App Privacy

The developer, Narodne centrum zdravotnickych informacii, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Medical
Medical
Health & Fitness
Medical
Health & Fitness
Medical