Snímky obrazovky iPhonu

Popis

Gratulujeme,

ste iba krok od získania aplikácie Moje O2 – vášho verného spoločníka a pomocníka od O2 Slovensko pre všetko, čo sa týka vášho smartfónu, tabletu alebo internetu.

Užívajte si život
a prispôsobte si váš program od O2 Slovakia kedykoľvek a kdekoľvek. Plaťte faktúry, aktivujte a deaktivujte si služby, alebo využívajte Extra výhody a ušetrite na zľavách u našich partnerov.

Odteraz môžete v aplikácii Moje O2
- Kontrolovať svoju aktuálnu spotrebu
- Získať okamžitý prehľad o prevolaných minútach a počte odoslaných správ
- Aktivovať, deaktivovať alebo upraviť si vybrané balíčky a služby
- Uhradiť faktúry
- Bezplatne kontaktovať našich asistentov cez chat
- Aktivovať O2 Cestovné poistenie
- Tešiť sa z Extra výhod na čerpacích staniciach alebo nákupoch

Založte si O2 Spolu skupinu
v ktorej budete mať viac paušálov na jednej faktúre a O2 Internet na doma môžete mať úplne zadarmo. Za každý O2 SMART Paušál, O2 Dáta alebo O2 Paušál získate zľavu na internet až do 5 €.

Moje O2 je pre všetkých
s programami O2 SMART Paušál, O2 Paušál, O2 Dáta, O2 Voľnosť, O2 Fér s platbou na faktúru, O2 Fér s dobíjaním kreditu, O2 Internet s bonusom alebo O2 Moja Firma.

Ste s aplikáciou spokojný?
Dúfame, že áno a veľmi nás poteší ak ju ohodnotíte. Ak niečo nefunguje alebo sa vám niečo nepáči, neváhajte nás kedykoľvek na kontakt@o2.sk.

Novinky

Verze 6.11.3

- Vyskúšajte nové prémiové aplikácie
Medzi prémiovými aplikáciami nájdete už aj streamovaciu službu Voyo a elektronické predplatné časopisu .týždeň a spravodajského portálu Aktuality.sk.

- Prihlásiť sa už môžete aj so svojim internetom na doma
... a získať okamžitý prehľad o svojej spotrebe, zaplaťte faktúru, alebo obnovte plnú rýchlosť internetu, keď ju práve potrebujete

Hodnocení a recenze

4.0 z 5
Hodnocení: 61

Hodnocení: 61

inameryna ,

O2

Jednoduchá a prehľadná aplikácia, dobre sa používa, zariadim všetko čo potrebujem 🙂🙂..niekedy trocha sekne, ale nie tak že by ma to obťažovalo.

hvge ,

Oprava chyb znefunkcnila aplikaciu

Aplikacia sa po starte zacykli a nie je mozne ju dalej pouzivat. Pomoze az reinstall. Stacilo zvolit cislo pre “O2 internet na doma”. Je to hanba, ze taketo nieco programatori a testeri vypustia do sveta...

marcelv90 ,

Dobra app,ale ...

Aplikacia fungovala skvelo no jedneho dna mi prestala fungovat a bohuzial uz ju neviem spustit ani po preinstalovani a reset mobilu sa mi nechce robit :(

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář „O2 Slovakia, s.r.o.“ uvedl, že součástí opatření na ochranu soukromí v této aplikaci může být zpracování dat níže popsanými způsoby. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářem.

Údaje nespojené s vámi

Následující údaje mohou být shromažďovány ale ne propojeny s vaší identitou:

  • Finanční informace
  • Kontaktní údaje
  • Identifikátory
  • Údaje o použití
  • Diagnostika

Postupy v oblasti ochrany osobních údajů se mohou lišit, například v závislosti na funkcích, které používáte, nebo na vašem věku. Další informace

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Další od tohoto vývojáře

Také by se vám mohlo líbit