WomanUp: Trening i Zdrowie 4+

MeTime Sp. z o.o.

  • 5.0 • 30 Ratings
  • Free
  • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Treningi - wszystkie stworzone z myślą o kobietach i opracowane na bazie wielu lat współpracy z nimi. Ćwiczenia dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości – zarówno w problemach zdrowotnych oraz, gdy po prostu chcesz zadbać o swoją kobiecość. Na start ponad 30 treningów dedykowanych potrzebom kobiecego ciała, przygotowane przez fizjoterapeutkę. 3 poziomy zaawansowania Treningi dostosowane dla kobiet w ciąży, po porodzie, z dysfunkcjami dna miednicy lub brzucha, a także dla prowadzących aktywny styl życia i chcących ćwiczyć bezpiecznie. Ruch, który pokochasz Treningi z poszanowaniem potrzeb ciała poprawiają CI humor. WomanUp to ćwiczenia, na które sama masz ochotę! Profilaktyka schorzeń Ciało kobiety jest cudownie zaprojektowane, ale styl życia i nasze złe nawyki mogą prowadzić do dysfunkcji. Naucz się odpowiednio o nie dbać i ćwiczyć.

Wyzwania - Konkretna droga do konkretnego celu – dla każdej kobiety. Kompleksowy program wyzwań, który całościowo zadba o kobiece zdrowie. Codzienne zadania do wykonania, sprawią, że metodą małych kroków, osiągniesz duży efekt. Na start kilkanaście różnorodnych wyzwań m.in.: kształtujące sylwetkę, zmniejszające objawy stresu, przygotowujące do porodu. Jeśli wiesz, czego potrzebujesz – sama wybierzesz wyzwanie. Jeśli nie, WomanUp zasugeruje Ci najlepszy program treningowy, który zadba o Twoje zdrowie i ciało.

Wiedza - Tematy tabu. Pytania, których nie było komu zadać i odpowiedzi, które nigdy nie były wyczerpujące. Zajrzyj do artykułów napisanych przez specjalistki: fizjoterapeutkę uroginekologiczną, psycholożkę, seksuolożkę, położną i innych ekspertów. Bez tabu. Porady ekspertek i ekspertów o bogatej praktyce gabinetowej, którzy wiedzą, jakie wyzwania stoją przed kobiecym organizmem.

Twój Profil - Twoje zdrowie w Twoich rękach. WomanUp to także personalizowany na podstawie rozbudowanego kwestionariusza profil zdrowia świadomej kobiety. Na bazie informacji o Twoim stylu życia otrzymasz wskazówki, które będą wspierać Cię w codziennym dbaniu o zdrowe ciało i umysł.

* INTEGRACJA Apple Zdrowie (HealthKit)
WomanUp pozwala śledzić wykonane treningi, minuty treningu, czas uważności, sen i przebyty dystans w aplikacji Apple Zdrowie (Health)

*SUBSKRYPCJA
Subskrypcja będzie pobierana z Twojej karty kredytowej za pośrednictwem konta iTunes. Subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona, chyba że anulujesz ją w ciągu 24 godzin przed końcem wybranego okresu. Subskrypcje możesz anulować w dowolnym momencie za pomocą w ustawieniach konta iTunes. Każda niewykorzystana część bezpłatnego okresu próbnego przepadnie, po zakupie subskrypcji. Subskrypcjami może zarządzać użytkownik i automatyczne odnawianie można wyłączyć, przechodząc do Ustawienia konta użytkownika po zakupie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi warunkami: https://womanup.pl/regulamin oraz https://womanup.pl/polityka-prywatnosci

What’s New

Version 1.3.1

Dziękujemy za korzystanie z WomanUp! Ta aktualizacja zawiera
drobne poprawki i usprawnienia.

Jak zawsze, jeśli napotkasz jakiś problem, daj nam znać
pod adresem kontakt@womanup.pl

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
30 Ratings

30 Ratings

Kkotkiewicz ,

Every woman should use this app

To chyba pierwsza opinia jaka w życiu napisałam. Ta aplikacja nie tylko pomogła mi pozbyć się bolesnych miesiączek, ale tez wykonywać ćwiczenia z zaufaniem ze nie pogorsze stanu swojej miednicy. Znowu mogę się cieszyć sportem który jest tak ważny dla naszego ciała. Dodam ze ćwiczenia na napięciowy ból głowy to jakaś magia! Ból głowy znika po nich! Dziękuje za ta aplikacje. ❤️

App Privacy

The developer, MeTime Sp. z o.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Purchases
 • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Health & Fitness
 • Contact Info
 • Identifiers
 • Usage Data
 • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Health & Fitness
Health & Fitness
Health & Fitness
Health & Fitness
Health & Fitness
Health & Fitness