iPhone 螢幕截圖

描述

Z aplikacją Jean Louis David znajdziesz salon fryzjerski w swojej okolicy i wygodnie zarezerwujesz termin wizyty. Możesz umówić się na usługi fryzjerskie, takie jak m.in. strzyżenie czy koloryzacja, a w wybranych salonach również na usługi kosmetyczne – takie jak manicure, pedicure lub zabiegi na twarz. Zarejestruj się za pomocą swojego numeru telefonu i załóż Kartę Stałego Klienta. Zbieraj punkty, korzystaj ze zniżek oraz super ofert! Kupuj karnety usług fryzjerskich i kosmetycznych do 40% taniej – tylko w Aplikacji.

Dlaczego warto zainstalować Aplikację Jean Louis David?

Dzięki darmowej Aplikacji Jean Louis David:
- Zobaczysz, który salon fryzjerski i kosmetyczny Jean Louis David znajduje się najbliżej Ciebie,
- Poznasz opinie klientów o poziomie usług w konkretnych salonach i dowiesz się, który fryzjer - barber cieszy się uznaniem klientów,
- Sprawdzisz ceny usług fryzjerskich i kosmetycznych,
- Zarezerwujesz wizytę,
- Będziesz na bieżąco z promocjami!

Aplikacja Jean Louis David – fryzjer – rezerwacje online

Korzystanie z Aplikacji Jean Louis David – fryzjer ma wiele zalet. Pozwala m.in. na wygodne zarezerwowanie terminu w ulubionym salonie oraz zarządzanie rezerwacjami. Aplikacja umożliwia także sprawdzenie historii rezerwacji i wizyt. Dzięki niej znajdziesz paragony z odbytych wizyt we wszystkich z salonów fryzjerskich JLD w jednym miejscu.
Uwaga – zadbaliśmy także o coś dla zapominalskich. Wszyscy użytkownicy rezerwujący wizytę w Aplikacji otrzymują powiadomienia o wizytach. Dzięki temu już nigdy nie zapomnisz o wizycie w salonie kosmetycznym i fryzjerskim. Powiadomienia wysyłamy odpowiednio wcześnie!

Umawianie wizyt - fryzjer na wyciągnięcie ręki! Zarządzaj wizytami, kiedy tylko zechcesz!

Dzięki temu, że kalendarze konkretnych salonów dostępne są w czasie rzeczywistym – 24/7 – możesz zapisać się nawet w ostatniej chwili. Pozwala to także na obserwowanie, czy nie zwolnił się żaden z interesujących Cię terminów. Zależy Ci na wizycie u konkretnego fryzjera bądź u ulubionej kosmetyczki? Poinformuj nas o tym!

Jeżeli chcesz, by obsłużył Cię konkretny stylista – możesz napisać prośbę do złożonej rezerwacji. Załoga Jean Louis David postara się spełnić Twoje życzenie.

Z poziomu aplikacji w prosty sposób możesz odwołać bądź przełożyć wizytę. Dzięki temu, że nie wymaga to np. kontaktu telefonicznego, bez problemu zrobisz to w dogodnie wybranym przez siebie momencie, o każdej porze!

Oszczędzaj, korzystając z Aplikacji Jean Louis David!

Nasza autorska aplikacja umożliwia szybkie sprawdzenie stanu punktów lojalnościowych. Pozwoli Ci także być na bieżąco z informacjami na temat opcji ich wykorzystania. Dzięki Aplikacji zawsze będziesz mieć pod ręką także historię zdobytych i wykorzystanych punktów.
Co więcej, użytkownicy i użytkowniczki Aplikacji mogą skorzystać z najlepszej oferty cenowej! Za jej pośrednictwem możesz wykupić karnet 3 usług fryzjerskich lub kosmetycznych nawet do 40% taniej! Ta oferta została stworzona z myślą o naszych stałych klientach i umożliwia korzystanie z naszych usług w najbardziej konkurencyjnych cenach. Dzięki temu, że na wykorzystanie karnetu masz aż 6 miesięcy od pierwszego użycia, nie musisz martwić się, że wizyty będą musiały odbywać się nazbyt często. Zakupu dokonasz bezpośrednio w aplikacji – możesz skorzystać z bezpiecznych rozwiązań, takich jak Apple Pay, karta płatnicza czy BLIK.

To tylko część zalet Aplikacji Jean Louis David. Wkrótce kolejne nowości!

W razie pytań skontaktuj się z nami: kontakt@provalliance.com.pl

最新功能

版本 4.2.12

Poprawki oraz usprawnienia w działaniu aplikacji.

App 私隱

開發者表明Provalliance Poland的私隱慣例或包括下列資料的處理。詳情請參閱開發者的私隱政策

與你連結的資料

開發者可能會收集以下資料並連結你的個人身份:

 • 購買項目
 • 位置
 • 聯絡資料
 • 用户內容
 • 搜尋記錄
 • 識別碼
 • 使用資料

不會與你連結的資料

開發者可能會收集以下資料,但不會連結你的個人身份:

 • 診斷

私隱慣例或因使用的功能或年齡等因素而異。進一步了解

支援

 • 家人共享

  設定「家人共享」後,多達六位家庭成員可以使用此 App。

你可能也喜歡