Screenshots

Description

VESHI.info ju mundëson të dëgjoni këngë shqipe dhe të huaja edhe kur nuk keni internet në telefonin tuaj.
Gjithashtu do ti gjeni të gjitha radio stacionet lokale dhe virtuale shqipëtare.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

Information

Provider
Arlind Pajaziti
Size
32.4 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like