Screenshots

Description

Твојата омилена обложувалница

Достапно, брзо и лесно!

Онлајн обложување било каде и било кога!

MozzartBet апликацијата овозможува да ги користите нашите услуги 24 часа дневно!

* Комплетна понуда за спортско обложување
* Онлајн обложување 24 часа дневно
* Следење на сите натпревари во живо
* Креирање на Брзи тикети кои може да се уплатат на било кое Mozzart уплатно место
* Проверка на статусот на Вашите тикети
* Преглед и следење на одиграните тикети по денови
* Сите резултати во живо на едно место

... и уште многу други поволности

MozzartBet - дел од твојот живот

What’s New

Version 2.5.2

- App improvements and bug fixes

Ratings and Reviews

4.7 out of 5
255 Ratings

255 Ratings

kiko T ,

!

Moze da se postavi vremenski raspored na utakmici

bojdiim19 ,

Its not working without location service

Its not working without location service

Bobby Korumi ,

Промени што поскоро!

Не е прикажан типот на игра при скенирање на тикет, има голем лаг иако утакмиците се завршени со часови.

Единствена добра раб е тоа што нема потреба да е пуштена локацијата на уредот за да стартова програмата.

Information

Provider
MOZZART DOO BEOGRAD (PALILULA)
Size
74.6 MB
Category
Sports
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Albanian, Bosnian, Croatian, Macedonian, Romanian, Serbian

Age Rating
17+
Gambling and Contests
Frequent/Intense Simulated Gambling
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like