Jíme zdrav‪ě‬ 4+

VERDON CAPITE s.r.o.

Разработано для iPhone

    • Бесплатно
    • Включает встроенные покупки

Снимки экрана (iPhone)

Описание

Chcete jíst zdravěji a ještě si pochutnat?
Není to žádná věda – a jde to i levně.
Vařte s námi jednoduše, hravě a do 30 minut!

V aplikaci najdete recepty členěné dle části dne – snídaně, svačiny, obědy a večeře a tak dále. Máte doma ingredience a nevíte co z ní připravit? Vyzkoušejte funkci na hledání receptu podle ingredience. Nechybí ani vyhledávání dle typu jídla, ukládání receptů či jejich hodnocení.

U každého receptu je uveden čas přípravy, obtížnost a také nutriční informace. Máte tak detailní přehled o tom, co konzumujete.

Součástí mobilní aplikace je také e-shop s vybranými produkty, které autoři receptů používají pro jejich přípravu. V kuchyni se vždy snažíme skloubit kvalitu, cenu a nestárnoucí design. Stejně tak jako na udržitelné stravování, myslíme na udržitelné vybavení, které nemusíte každý rok měnit. Na e-shopu tedy najdete menší množství produktů a značek, s kterými si ale v kuchyni snadno vystačíte a budete tak mít vše, co potřebujete :)

V e-shopu je možné zakoupit také tištěné kuchařky, které pocházejí ze stejného pera jako recepty v aplikaci. V kuchařkách navíc najdete exkluzivní recepty, které v aplikaci nejsou. Pokud tak milujete vůni knih, rádi vaříte podle kuchařek a nebo chcete někomu udělat radost, knižní Jíme zdravě je tou správnou volbou.

Těšíme se na vás! :)

Что нового

Версия 6.3.1

Přidána možnost smazat uživatelský účet. Drobné opravy.

Конфиденциальность приложения

Разработчик VERDON CAPITE s.r.o. указал, что в соответствии с политикой конфиденциальности приложения данные могут обрабатываться так, как описано ниже. Подробные сведения доступны в политике конфиденциальности разработчика.

Связанные с пользова­телем данные

Может вестись сбор следующих данных, которые связаны с личностью пользователя:

  • Контактные данные
  • Данные об использова­нии

Конфиденциальные данные могут использоваться по-разному в зависимости от вашего возраста, задействованных функций или других факторов. Подробнее

Вам может понравиться

Здоровье и фитнес
Здоровье и фитнес
Здоровье и фитнес
Здоровье и фитнес
Здоровье и фитнес
Здоровье и фитнес