Screenshots

Description

Vaše stádo vždy hned po ruce!

To je použití systému MOOML v práci se stádem. Kombinace desktopové aplikace a PDA aplikace ve vašem telefonu je jedinečná. Vše co zapíšete do jedné nebo druhé aplikace je okamžitě – online pro uživatele, který má oprávnění pracovat s konkrétními daty. Žádné čekání, přepisování poznámek, načítání z jiných programů. Vše funguje automaticky a online.

Program MOOML – PDA verze pomáhá v práci přímo v terénu. Máte k dispozici všechny potřebné údaje o každém jednotlivém zvířeti, které je v evidenci systému MOOML. Data vidíte okamžitě tam kde stojíte – ve stáji, na pastvině, na dojírně – prostě všude.

Vyhledávání
Vyhledávat je možné podle ušního čísla, nebo čísla opasku na krku. Unikátní možností je práce s celým stádem, případně s celou skupinou ve stádě.

Základní obrazovka
V základní obrazovce zvířete jsou zobrazeny všechny aktuální údaje. Data jsou přehledně rozděleny do 4 částí: Základní údaje, Mléko, Reprodukce, Zdraví. Pomocí názorných ikon se přepnete k detailním informacím jednotlivých sekcí.

Sekce Základní
Zde jsou všechny dostupné základní informace zvířete – jméno, plemeno, otec, matka, stáj a aktuální skupina ve stáji. Po stisku tlačítka Historie přesunů si velmi jednoduše zobrazíte celou historii přesunů zvířete ve stáji, vždy s datumem přesunu do další skupiny.

Sekce Hodnocení
Velmi důležitá interakce mezi uživatelem a vlastní prací se zvířaty ve stáji. Zde se ukazuje intenzita práce, všechna důležitá data, podle kterých je možné velmi přesně zjistit co se se zvířaty dělo nebo děje.

Hodnocení kondice – podle stupnice s pomocí průvodce se hodnotí kondice zvířete, velmi důležité pro práci se stádem, případně pro úpravu krmných dávek

Hodnocení čistoty zvířete – podle stupnice a názorné obrazové pomůcky hodnotíte čistotu zvířete

Hodnocení nažranosti zvířete – podle stupnice a obrázkového průvodce nastavíte stupeň naplnění hladové jámy – důležité pro následné hodnocení celé skupiny případně stáda v souvislosti v příjmem krmiva a krmnou dávkou

Hodnocení kulhání – pomocí schématického znázornění konkrétní končetiny hodnotíte stupeň kulhání zvířete – hodnocení je možné ihned propojit do anamnézy onemocnění a v sekci zdraví s ním dále pracovat

Sekce Nádoj
Sekce je rozdělena do dvou částí
•data z pravidelné kontroly užitkovosti (KU), kde lze nastavit sloupce, které chcete vidět na displeji
•data z denních nádojů – zde je k dispozici datum nádoje a nádoj

Sekce Reprodukce
Všechny záznamy reprodukce v přehledném uspořádání jsou ihned zobrazeny. Můžete listovat zpět do historie, kam až data sahají.

Sekce Zdraví
Pokud máte definovány v desktopové aplikace rychlé diagnózy, můžete přímo v PDA zadat konkrétní zdravotní zásah. Pomocí tlačítka Zdraví se dostanete do historie zdravotních záznamů.

Ovládání
Ovládání je intuitivní, pomocí ikon nebo standardních gest (návrat zpět, dlouhý stisk atd.), stejně jako používáte svoje iOS zařízení.

What’s New

Version 1.8

- small improvements

Information

Provider
mi4k s.r.o.
Size
25.5 MB
Compatibility

Requires iOS 6.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Czech, Dutch, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Swedish, Traditional Chinese, Turkish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like