iPhone Screenshots

Description

Nowa wersja aplikacji InPost Mobile to jeszcze szybsze odbieranie paczek i zaoszczędzony czas
Wszystkie Twoje przesyłki zgromadzone w jednym miejscu, powiadomienia o statusie paczki w telefonie, przypomnienia o odbiorze paczki, kiedy jesteś w pobliżu Paczkomatu, kod odbioru i dedykowany kod QR - to tylko niektóre z funkcji aplikacji, które pomogą Ci odbierać zamówienia jeszcze szybciej.

Wszystkie paczki na wyciągnięcie ręki
W InPost Mobile wszystkie paczki dostarczane do Paczkomatu lub przez kuriera InPost będą widoczne w jednym miejscu na ekranie aplikacji. Przesyłki, które w ciągu ostatnich 30 dni zostały zamówione na przypisany do aplikacji numer telefonu, będą widoczne od razu po zalogowaniu do aplikacji – nie musisz rejestrować ich samodzielnie. Paczki zostaną domyślnie posortowane ze względu na to, na jakim etapie podróży się znajdują. Każdej z nich można nadać nazwę/opis, abyś wiedzieć, która paczka przyjdzie w danym dniu. Dla każdej paczki w aplikacji będzie także widoczny numer przesyłki, dane nadawcy, aktualny status wraz z historią zmian. Dla każdej dostarczonej przesyłki widoczny będzie kod odbioru i/lub dedykowany kod QR.

Nie zapomnisz, nie przegapisz, odbierzesz jeszcze szybciej
Za pomocą aplikacji możesz śledzić paczki, w tym również realizowane w ramach Allegro Smart. Dzięki specjalnym funkcjom o każdej zmianie statusu przesyłki poinformujemy Cię powiadomieniem push na ekranie telefonu, a cały proces podróży paczki będzie widoczny po wejściu na wybraną przesyłkę.
Będziesz miał także możliwość archiwizowania paczek, czyli przekładania odebranych przesyłek do archiwum, na wypadek gdybyś potrzebował informacji o nich w późniejszym czasie.

Oszczędzaj czas
Aplikacja to oszczędność czasu przy odbiorze paczki z Paczkomatu. Teraz nie będziesz musiał wyszukiwać w mailach i SMSach kodu odbioru. W aplikacji bez problemu znajdziesz kod odbioru i QR kod niezbędny do odbioru paczki. Wystarczy szybki skan i skrytka zostanie otwarta, a Ty będziesz mógł odebrać swoją przesyłkę.

Odbieraj paczki po drodze
Dzięki funkcji notyfikacji geofencing przypomnimy Ci o odbiorze paczki, gdy znajdziesz się w pobliżu Paczkomatu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i nie będziesz musiał o tym pamiętać.

Paczkomaty zawsze blisko Ciebie
Na mapie dostępnej w aplikacji z łatwością wyszukasz Paczkomaty i Punkty Odbioru Paczek (POP) w okolicy. Wystarczy, że klikniesz na mapę, a przy włączonej lokalizacji aplikacja wskaże Ci najbliższe Paczkomaty, POP-y oraz pokaże drogę do nich z punktu, w którym aktualnie się znajdujesz.

Wygodnie, szybko, bezgotówkowo
Przy zamówieniach paczek za pobraniem, masz możliwość zapłaty za paczki pobraniowe w aplikacji. Dzięki temu zrobisz to szybciej i wygodniej, w dowolnie wybranym momencie.

Wszystkie paczki pod kontrolą
W sytuacji, gdy Paczkomat, do którego zamawiasz przesyłkę jest przeciążony aplikacja daje możliwość wyrażenia zgody na przekierowanie przesyłki do alternatywnego punktu. Dzięki powiadomieniom na ekranie dowiesz się o tym najszybciej jak to możliwe i na bieżąco będziesz mógł reagować na proponowane zmiany.

Śledzenie innych paczek
Możesz także dodać paczki zarejestrowane na inny numer telefonu – wystarczy, że wprowadzisz 24-cyfrowy numer paczki, nie starszej niż 30 dni. Będziesz mógł śledzić status przesyłki, ale nie dostaniesz kodu odbioru i unikalnego kodu QR niezbędnych do odebrania przesyłki.

Bądź na bieżąco
W aplikacji znajdziesz informacje o tym co dzieje się w InPost, o ciekawych konkursach i dedykowanych akcjach dla użytkowników aplikacji. Bądź czujny i zaglądaj do zakładki Aktualności.

Nowa aplikacja InPost Mobile zapewni Ci jeszcze szybsze odbieranie paczek!
Zachęcamy do pobrania aplikacji InPost Mobile, dzięki której odbierzesz paczki jeszcze szybciej.

What’s New

Version 1.0.6

Regularnie aktualizujemy aplikację InPost Mobile, odpowiadając na potrzeby i sugestie użytkowników. Najnowsza wersja zawiera usprawnienia pod kątem zgłaszanych błędów. Usunęliśmy także reklamy z aplikacji.

Ratings and Reviews

3.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

G3_AnGold ,

English

What about English????????????

Information

Provider
InPost Paczkomaty Sp. z o.o.
Size
42.1 MB
Category
Shopping
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

Polish

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2019 InPost Paczkomaty Sp. z o.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like