Часослов неустанної молитв‪и‬ 4+

Maksym Gontar

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Оскільки ні Христос, ні апостоли, не залишили конкретних вказівок щодо способу щоденної молитви, активні християни, керовані Духом Святим, створювали різні системи молитовних практик і текстів.

Одним із них був преподобний Олександр Акиміт. Розпочавши свій духовний шлях у палестинських монастирях, у своєму особистому молитовному житті він пройшов три етапи інтенсивності щоденної молитви від чотирьох "апостольських" часів зранку, під вечір, опівдні і опівночі, через збільшення їх до семи впродовж дня і семи впродовж ночі аж до щогодинної молитви впродовж усієї доби.

У цьому додатку втілено спробу допомогти тим, хто хотів би ступити на дорогу щоденної молитви.

Відповідно до історії молитовного життя преп. Олександра, тут є запропоновано три схеми щоденної молитви - чотири, чотирнадцять і двадцять чотири молитовних часи відповідно. Ви можете обрати один із них, який найбільше відповідає ритму Вашого молитовного життя.

З огляду на зміст молитов часослов 24-х часів найкраще відповідає періодам постів. Інші часослови, натомість, пасують краще для звичайного літургійного часу.

Часи починаються з 7:00 ранку чи вечора так, що час 1-й відповідає 7-й годині, час 2 - 8-й ітд. Але на сайті і в додатку це автоматизовано: відкривається той час, який якраз треба молитися.

Молитись всі часи поспіль не обов'язково, часослови працюють так, щоб дати можливість помолитись о тій порі, яка буде зручною для вас. Найважливіше у молитві не її кількість і інтенсивність, а якість.

Основним джерелом для цих молитов послужила публікація: Василь Рудейко. Часослов двадцяти чотирьох часів: Впровадження. Переклад [серія «Літургійні джерела»]. Львів: Видавництво Українського католицького університету 2017, 224 с.

Книгу можна придбати на сайті Видавництва УКУ за адресою bit.ly/BookOfHours24

Ідея та тексти: © о. д-р Василь Рудейко
Ресурси та дизайн: © Андрій Мартинишин
Програмування: © Максим Гонтар
Аудіоверсія: © о. Руслан Грех

What’s New

Version 1.2.1

Дрібні виправлення в тексті: видалення зайвих пробілів та коректні літери 'і' та 'ї' з наголосами.

App Privacy

The developer, Maksym Gontar, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Lifestyle
Books
Books
Travel

You Might Also Like

Books
Books
Books
Books
Books
Books