Screenshots

Description

Abcnews.al është aplikacioni i faqes së internetit të televizionit më të madh informativ në Shqipëri, Abc News.
Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, rajoni dhe bota, si dhe informacione nga bota e showbizit, teknologjisë, lifestyle, dossier, moti, etj. Transmetimi i ABC NEWS është live, 24 orë.

What’s New

Version 1.1.2

Përmirësim funksional dhe rregullime te vogla në performancën e aplikacionit

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

piotrdavidson ,

Trè

☁    ⭐️☁ 🌕 💫         ✨ ☁    🚀☁

    ☁       🚁 ☁    ☁

🏠⛺️_____🚒____🏠___🏡____🏫

     /  🚊  \ 🐕

    / 🚍  🚘 \

RIKU08373 ,

Shume dobet

Opsionet nuk hapen fare nuk bejn aplikacioni esh shum dobet

Information

Seller
Idaver Sherifi
Size
19.9 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
12+
Infrequent/Mild Realistic Violence
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like