Top Channel 4+

Top Channel

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Merrni te rejat me te fundit, te gjitha informacionet e dites dhe programet e Top Channel, ne telefonin tuaj

What’s New

Version 22.2.1

Bug Fixes

Ratings and Reviews

2.8 out of 5
19 Ratings

19 Ratings

Kley2009 ,

Wow...👏👏👏

Nje implementim shume bashkekohor. Urime Top Channel per kete standard kaq te larte qe edhe mediat me te fuqishme te botes do ta kishin zili!
Disa difekte:
1) video nuk hapen ne asnje seksion lajmi apo show. Une perdor iPhone 6
2) 3 Dritaret popup qe dalin kur hapet aplikimi per here te pare jane shume te besdisshme.
Rregulloni keto dy difekte dhe 5 yjet jane te merituara.

IzooTop ,

Kanali me lajme te rreme

Nuk rrespektojn aspak te drejtat e autorit. Po kur piraterohen qjan si gore. Keni qeni kanali me shembullore. Keni humbur vlerat e gazetarise. Jeni bere palaço e e qeverive. Aspak nuk ju ka hije. Kurren e kurres Dritani nuk do e degradonte kete media ne kete menyre. Turp tju vije. E di qe nuk ju plas bytha fare, por po e shpreh mendimin tim.

Gtafhasi ,

Mozik

The app don't work in USA it say problem me lidhejen e Internetit

App Privacy

The developer, Top Channel, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

News
News
News
News
News
News