iPhone Screenshots

Description

Ankara’da ulaşım artık cep telefonlarına taşınıyor! Şehir içi ulaşımda ihtiyacınız olan her şey AnkaraKart & N Kolay Ankara’da.

AnkaraKart & N Kolay Ankara ile harita üzerinde çevrenizdeki durakları görebilir, duraklara otobüslerin ne kadar süre sonra geleceğini takip edebilir ve duraktan geçen hatları izleyebilirsiniz.

Gitmek istediğiniz noktaya ‘’Nasıl Giderim’’ özelliği ile rota oluşturabilir, durakları, hatları veya istediğiniz herhangi bir noktayı favorilerinize ekleyebilirsiniz. Otobüslerin geliş saatleri ile ilgili alarm kurabilir ve otobüs istediğiniz durağa yaklaşmadan önce bildirim alabilirsiniz.

AnkaraKart & N Kolay Ankara’ya hemen üye olup, ücretsiz olarak anında MasterCard logolu sanal ön ödemeli kart sahibi olabilirsiniz. Kartınıza ilgili dolum kanallarından yapacağınız para yükleme işlemleriniz sonrasında kartınızı internetten yapacağınız alışverişlerde anında kullanabilirsiniz.

AnkaraKart & N Kolay Ankara ile artık, “Kartımda ulaşım bakiyesi var mı?” sorusu tarih oluyor. Hemen üye olarak oluşturacağınız N Kolay Sanal Kart ile, kartlarınızın bakiyesini görebilir, kartınıza para yükleyebilir veya talimat vererek belirli bir bakiyenin altına düştüğünde otomatik olarak bakiyenizi artırabilirsiniz.


Tüm Özellikler:

Harita:
AnkaraKart & N Kolay Ankara ile harita üzerinde çevrenizdeki durakları görebilir, duraklara otobüslerin ne kadar süre sonra geleceğini takip edebilir ve duraktan geçen hatları izleyebilirsiniz.

Favoriler:
Düzenli olarak kullandığınız toplu ulaşım araçlarını favorilerinize ekleyebilir, geçiş saatleri ve durak bilgilerine kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

Nasıl Giderim:
Gitmek istediğiniz noktanın yer bilgisi, tarih ve saat detayını girerek bir ulaşım rotası oluşturabilir, gitmek istediğiniz noktaya nasıl gideceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kartlarım:
AnkaraKart & N Kolay Ankara ile artık, “Kartımda ulaşım bakiyesi var mı?” sorusu tarih oluyor. N Kolay Sanal Kart ile, kartlarınızın bakiyesini görebilir, kartlarınıza para yükleyebilirsiniz. Ayrıca talimat vererek kartınız belirli bir bakiyenin altına düştüğünde otomatik olarak bakiyenizi artırabilirsiniz.

Alarm:
Düzenli olarak kullandığınız otobüs hattı numarasını tanımlayarak bineceğiniz durak ve yolculuk saatine göre alarm kurabilir, yolculuğunuz öncesinde bildirim alabilirsiniz.

Önemli Yerler:
Bulunduğunuz bölgeye yakın Alışveriş merkezi, hastane ve ATM gibi sürekli ihtiyaç duyulabilecek önemli yerleri bulabilir, bir rota oluşturabilirsiniz.

Duyurular:
Durak, güzergah ve saat değişikliklerine dair bilgilendirmeleri bu alandan öğrenebilirsiniz.

What’s New

Version 1.1.8

Geri bildirimleriniz doğrultusunda uygulamamızı güncellemeye devam ediyoruz.

Bu versiyon ile çeşitli iyileştirmeler yaptık ve küçük hataları giderdik.

Tüm yenilikler için güncellemeyi unutmayın.

Ratings and Reviews

2.1 out of 5
8 Ratings

8 Ratings

Edy_14 ,

Not useable for foreigners

The app doesn’t support foreigners ID number. So, the question why is it offered in US store?

Caayit ,

Yol Tarifi Hariç İyi - Great, Except for Navigation

[Türkçe aşağıda]

You can add funds to your cards and see the bus and metro lines around the city and that’s all. These functions work well and they are what most of us need anyway. But the navigation function is completely useless, it cannot find any routes. If you have to use the public transport and don’t know how to go from one place to another, use “Moovit” app. It is the only reliable app for Ankara’s public transport.

Türkçe:
Kartınıza bakiye yükleyebiliyor ve herhangi bir duraktan geçen otobüsleri, otobüs ve metro hatlarını görebiliyorsunuz. Bu özellikler düzgün çalışıyor ve çoğumuz için yeterliler diyebiliriz. Ancak yol tarifi özelliği tamamen kullanışsız. Asla rota bulamıyor. Göreceğiniz tek şey “Sonuç bulunamadı” olacaktır. Eğer herhangi bir yere nasıl gideceğinizi bilmiyorsanız “Moovit” adlı uygulamayı kullanmalısınız. Ankara’daki toplu ulaşım için ondan daha düzgün çalışanı yok.

Amiraghaee ,

Not efficient

You can’t sign up as a foreigner even with a tc number.

App Privacy

The developer, E-KENT GECIS SISTEMLERI VE BILETLEME TEKNOLOJILERI A S, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like