Arthur 4+

Vlapon

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

V Arturovi naleznete zajímavosti, informace, volnočasové aktivity, trasy, akce, události, dění z cestovního ruchu, turistiky, historie, sportu, kultury, architektury a dalších oblastí. Kdekoliv po ČR budete mít k dispozici informace, které využijete pro své aktivity nebo jako odpovědi na vaši zvídavost.

Arthur vám umožní vytvářet svůj vlastní cestovatelský deník, který můžete sdílet se svými přáteli a ze kterého si můžete později například vytvořit medailonek svých aktivit a cest. Vkládejte do Arthura své příběhy z výletů, nově nalezené objekty z vašich cest nebo označte si místa nebo služby, které jste navštívil(a).

Zapojte se do tvorby obsahu. Sdílejte se svými přáteli svá oblíbená místa a aktivity. Vytvořte akci a pozvěte na ni nejenom své okolí, ale i své přátele.

Chcete plánovat dopředu? Nastavte si v Arthurovi, kam pojedete na výlet (zadejte například pozici penzionu, ve kterém budete bydlet). Arthur vám nabídne akce a informace z okolí penzionu, které můžete tematicky filtrovat. Specifické dotazy si můžete zobrazit díky fulltextovému vyhledávání. Zadejte například slovo „Muzeum“. Fultextové vyhledávání vám zobrazí seznam relevantních odpovědí. Jednotlivé zajímavosti nebo události se seřadí podle vzdálenosti od pozice vašeho penzionu.

Pokud se chcete „pouze“ rozhlédnout po okolí a zjistit co se kde nachází, stačí využít funkce standardní 2D mapy. Je jednoduchá a přehledná.

Potkáte-li něco zajímavého na svých výletech, můžete pozvednout mobilní telefon a zacílit na bod zájmu. Rozšířená realita vám zodpoví o co se jedná a nabídne nové možnosti, jak poznávat své okolí.

What’s New

Version 3.0.1

Úprava času a adres u událostí.

App Privacy

The developer, Vlapon, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • User Content

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

MírPlay: videotéka Divadla Mír
Entertainment
Prostřeno!
Entertainment
ČSFD Web
Entertainment
SledovaniTV
Entertainment
mujRozhlas – Český rozhlas
Entertainment
prima+ filmy a TV seriály
Entertainment