Zrzuty ekranu

Opis

Auto Katalog to narzędzie zawierające informacje na temat nowych samochodów osobowych i dostawczych oferowanych na polskim rynku. Szeroki zakres informacji obejmuje zarówno dane techniczne, jak i wyposażenie, w tym wyposażenie opcjonalne, a także unikalny materiał multimedialny opracowany w sposób jednolity i powtarzalny dla każdego z aut. Auto Katalog to również baza informacji na temat aut dostępnych od ręki, które czekają na klientów w salonach dealerskich.
Zarówno dane techniczne, wyposażenie, jak i materiał zdjęciowy prezentowane są w postaci zunifikowanej dla każdego z samochodów, pozwalając nie tylko na weryfikację ich parametrów, ale także umożliwiając tworzenie porównań, w tym unikalnych porównań wizualnych. Dane prezentowane w katalogu, pozyskiwane są bezpośrednio od producentów oraz autoryzowanych dealerów, a materiał zdjęciowy przygotowywany jest w studiu fotograficznym Samaru.
Auto Katalog zawiera opracowane dla poszczególnych modeli konfiguratory, uwzględniające zależności i wykluczenia jakie występują w cennikach poszczególnych marek. Konfiguratory zostały zbudowane w sposób umożliwiający ich pracę także na urządzeniach mobilnych. Dla każdego „zbudowanego” modelu kalkulator finansowy umożliwia symulację  wysokości rat dla wybranej formy finansowania.
Integralną częścią auto katalogu są wyszukiwarki: finansowa, bazująca na wybudowanych w narzędzie kalkulatorach: kredytowym, leasingowym i najmu oraz zaawansowana, pozwalająca na definiowaniu parametrów technicznych oraz wymagań dotyczących wyposażenia.
Porównywarki umożliwiają porównanie do 10 modeli i ich wersji w zakresie kosztów nabycia oraz finansowania, uwzględniają wskaźnik utraty wartości w okresie 5 lat przy założonym przebiegu do 75 tys. km. Przy wykorzystaniu funkcji „Punkt odniesienia” pozwalają na weryfikację różnic występujących w danych technicznych, a po włączeniu funkcji „Argumenty za” umożliwiają szybkie znalezienie mocnych stron modeli wybranych do porównania.
Zawarty w katalogu materiał zdjęciowy to nie tylko jednolita prezentacja aut wykorzystująca prezentację 360, ale także narzędzia porównawcze takie jak „Efekt widmo” pozwalający na nakładanie i porównywanie sylwetek dwóch wybranych aut, „Obok” oraz „Fotosuwak” - umożliwiający porównanie sylwetek i wnętrza, w tym wybranych detali, a także „TriView”- w przypadku którego prezentacja obejmuje elementy „Efektu widmo” nałożone jednocześnie na trzy widoki auta.

Co nowego

Wersja 3.0.8

Najnowsza aktualizacja Auto Katalogu obejmuje nową formę prezentacji wizualnej samochodów oraz porównań wizualnych.

Informacje

Sprzedawca
INSTYTUT BADAN RYNKU MOTORYZACYJNEGO SAMAR S C
Wielkość
21.3 MB
Kategoria
Zakupy
Zgodność

Wymaga systemu iOS 11.0 lub nowszego. Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Języki

Angielski

Wiek
4+
Prawa autorskie
Cena
Gratis

Obsługuje

  • Chmura rodzinna

    Po włączeniu Chmury rodzinnej z aplikacji tej będzie mogło korzystać do sześciu członków rodziny.

Podobna muzyka