Kameleon - promocje i okazje 4+

LAGARDERE TRAVEL RETAIL SP Z O O

Designed for iPhone

  • Free

iPhone Screenshots

Description

Korzyści na każdym kroku!
Sklepy, kawiarnie i restauracje biorące udział w programie znajdziesz zarówno w strefie miejskiej, jak i na lotniskach. Pamiętaj, żeby okazywać wirtualną kartę z aplikacji za każdym razem, gdy pojawisz się w jednym z 800 punktów.
 
Odbierz kawę lub Coca-Colę za 1 grosz!                                                  
Po rejestracji, w sekcji DLA CIEBIE znajdziesz voucher uprawniający do odbioru dowolnej kawy. Jeśli w punkcie nie ma kawy lub wolisz Coca-Colę – możesz w aplikacji wymienić kawę na Cocal Colę 0,33 l. Voucher jest ważny 30 dni. Możesz go wykorzystać w kawiarniach i wybranych sklepach.
 
Część wydatków wraca do Ciebie!
W strefie miejskiej otrzymasz 0,50 zł za każde wydane 5 zł w sklepach i 1 zł za każde wydane 10 zł w kawiarniach i restauracjach. Złotówki będą odkładać się na Twoim koncie, a po uzbieraniu 5 zł, automatycznie wygeneruje się voucher. Jednorazowo możesz otrzymać maksymalnie 5 zł cashbacku.
Na lotniskach otrzymasz voucher o wartości 15 zł za zakupy powyżej 300 zł lub 5 zł za kupy powyżej 50 zł w zależności od sklepu.
Vouchery wykorzystaj w ciągu 30 dni w dowolnym punkcie biorącym udział w programie. Możesz nimi opłacić maksymalnie 50% wartości zakupów.
 
Korzystaj z ofert specjalnych
W aplikacji zobaczysz aktualne oferty promocyjne zgrupowane w strefie miejskiej i lotniskowej. Dodatkowo, po każdych zakupach przy których okażesz wirtualną kartę, otrzymasz ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Warto pokazywać wirtualną kartę za każdym razem, gdy kupujesz w sklepach, kawiarniach i restauracjach biorących udział w programie.

What’s New

Version 1.17

Poprawiliśmy naszą aplikację. Działa teraz, że ho, ho! Czyli lepiej! A lepiej, to lepiej niż dobrze! Pobierz aktualizację i przekonaj się sam!

App Privacy

The developer, LAGARDERE TRAVEL RETAIL SP Z O O, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

 • Location
 • Contact Info
 • Identifiers

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Location
 • Contact Info
 • Identifiers

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Contact Info
 • Identifiers
 • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping