InPost Mobile 4+

InPost

  • 4.9 • 2K Ratings
  • Free

iPhone Screenshots

Description

Aplikacja InPost Mobile wprowadza szereg możliwości, dzięki którym nadawanie i odbieranie przez Paczkomat jest proste jak nigdy!

• Wysyłasz bez etykiety
Swoją paczkę nadasz wygodnie w InPost Mobile – bez drukowania etykiety, 24/7 i poprzez dowolny Paczkomat. Wystarczy jednym kliknięciem otworzyć skrytkę zdalnie, zeskanować kod QR lub wpisać kod nadania na ekranie urządzenia Paczkomat i gotowe!

• Otwierasz skrytkę zdalnie
Jedną z głównych funkcji aplikacji jest usługa zdalnego otwierania skrytek, która pozwala na odbieranie i nadawanie przesyłek bez konieczności korzystania z ekranu urządzenia Paczkomat. Kliknij w przycisk „Otwórz skrytkę zdalnie”, a Twoja skrytka otworzy się sama!

• Przedłużasz czas odbioru przesyłki
Każdy użytkownik aplikacji może wygodnie przedłużyć czas odbioru przesyłki przez Paczkomat o 24 h. Usługa przedłużenia czasu odbioru jest bardzo intuicyjna – na 12 godzin przed upłynięciem terminu odbioru paczki w apce pojawi się przycisk „Przedłuż”. Należy w niego kliknąć, zapłacić i… gotowe!

• Zwracasz paczki szybko i wygodnie
Męczące zwroty zakupów online? Nie z nami! Każdy użytkownik InPost Mobile może w wygodny sposób zwrócić przesyłkę do sklepów partnerskich! Nie trzeba drukować etykiety, wystarczy wypełnić dane zwrotu i nadać przesyłkę przez Paczkomat.

• Bez problemu przekierujesz paczkę kurierską
Nie będzie Cię w domu, a spodziewasz się kuriera InPost? Teraz w apce możesz wygodnie przekierować paczkę kurierską. Wybierz opcję, która jest dla Ciebie najbardziej wygodna! Paczkomat, PaczkoPunkt lub przekierowanie do sąsiada. Wystarczy, że klikniesz „Przekieruj” przy wybranej przesyłce, a następnie wybierzesz nową preferowaną opcję dostawy.

• Umieszczasz przesyłkę w Strefie Ułatwionego Dostępu
Strefa Ułatwionego Dostępu to rozwiązanie, które umożliwia dostawę paczek do niżej położonych skrytek w urządzeniu Paczkomat. Funkcjonalność jest skierowana do osób niewysokich oraz osób z niepełnosprawnościami. Jeśli chcesz, aby paczka została umieszczona w Strefie, w szczegółach przesyłki przy pytaniu „Czy umieścić przesyłkę w Strefie Ułatwionego Dostępu?” wybierz przycisk „Aktywuj”.

• Masz wszystkie paczki w jednym miejscu
Przesyłki, również te kurierskie, które w ciągu ostatnich 30 dni zostały zamówione na przypisany do aplikacji numer telefonu, będą widoczne w apce od razu po zalogowaniu się.

• Odbierasz przesyłki w ramach Multiskrytki
Multiskrytka to opcja, która pozwala na odbieranie wielu przesyłek z jednej skrytki urządzenia Paczkomatu. Paczki, które znalazły się w Multiskrytce, są w aplikacji zebrane w jeden komunikat i wyróżnione kolorem niebieskim.

• Masz Paczkomaty zawsze blisko siebie
W aplikacji z łatwością wyszukasz każdy Paczkomat i PaczkoPunkt. Wystarczy, że klikniesz na mapę, a przy włączonej lokalizacji aplikacja wskaże Ci najbliższe punkty InPost.

• Odbierasz paczki po drodze
Dzięki funkcji notyfikacji opartych na geofencingu, przypomnimy Ci o odbiorze paczki, gdy , gdy Paczkomat będzie w pobliżu. Włącz powiadomienia dla InPost Mobile w swoim smartfonie, określ zasięg radaru w ustawieniach aplikacji i gotowe!

• Zawsze wiesz, gdzie jest Twoja paczka
Za pomocą aplikacji możesz śledzić wszystkie paczki, na które czekasz. Co więcej, dzięki powiadomieniom jesteś na bieżąco ze zmianami statusów przesyłki.

• Płacisz bezgotówkowo za przesyłki pobraniowe
Możesz zapłacić za przesyłki pobraniowe dzięki szybkim przelewom PayByLink – to proste i wygodne rozwiązanie, które daje Ci swobodę i pełną kontrolę nad zamówieniem.

Tworzysz aplikację RAZEM Z NAMI!
Regularnie aktualizujemy produkt, odpowiadając na sugestie użytkowników. Aplikacja InPost Mobile ma być przede wszystkim dla Ciebie, dlatego zawsze słuchamy tego, co masz do powiedzenia.

What’s New

Version 3.17.3

W najnowszej wersji aplikacji InPost Mobile:

- Wprowadziliśmy kilka poprawek usprawniających działanie aplikacji

Ratings and Reviews

4.9 out of 5
2K Ratings

2K Ratings

Zasepa86 ,

Great idea for postał service

I am really glad to find this app for postal service. Save, convenient and really easy to manage. 5 stars at least!

AlexM01837 ,

No English version

Just recently came to Poland because my parents live here. I’ve ordered quite a few things off Allegro (alegro?) and I always picked them up from the InPost lockers because apparently here in Poland couriers prefer giving the package directly to the customer instead of leaving it on the doorstep and I don’t speak Polish so I just rather hop in my dad’s car and have him pick up my package from the locker instead of having awkward conversations with strangers whose language I don’t speak (both of my parents work here so I’m home alone most of the time). Downloaded this app because it was recommended by InPost in one of their emails only to find out that I not only can’t switch to English because the application is in polish but I can’t add an US or any other foreign phone number to sign up. That’s a deal breaker for me simply because I don’t speak Polish.

Developer Response ,

We will also develop the application in this regard.

mlla3560 ,

Why STILL no English?!?

Users have been asking for an English option on this app for YEARS because many of us do not speak Polish and your app is completely useless to us! If you cant manage to add English, can you please enable full functionality for all services on your website so those of us who can’t use the app can enable Google Translate to use the website? InPost would be really great, if I could actually use it, but I’m frequently forced to use competing services because I’m not able to purchase or print postage or extend my pickup window since you wont enable those services on your website. It is SO frustrating!

Developer Response ,

We are happy to inform that English is already available in the application :)

App Privacy

The developer, InPost, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Financial Info
 • Location
 • Contact Info
 • Identifiers
 • Usage Data
 • Diagnostics

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • Financial Info
 • Location
 • Contact Info
 • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping