B2CarLease 4+

kolayCAR

Designed for iPad

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free

Screenshots

Description

Kısa dönem araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirecek olan, Yola çıkma zamanı sloganı ile faaliyete geçen B2carlease Baday grubu’nun tüm şirketleri Renault - Dacia bayilikleri , B2 Filo Kiralama Hizmeti gibi sektöründe ayrışan, fark yaratan ve yenilikçi bir anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor.


B2carlease
%100 yerli sermayesi ile kurulan uluslararası bir marka olma vizyonuna sahip Türk rent a car markasıdır. İş veya özel maksatla kiralama yapan müşterilerin, beklentileri doğrultusunda kurumsallığa sahip ama aynı zamanda da kendi ülkelerine ait ve samimi buldukları bir marka beklentileri düşünülerek ortaya çıkarıldı.


B2carlease
markasını, diğer global ve kurumsal rent a car şirketlerinden ayrıştıran en önemli özelliği ve motivasyon kaynağı, müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentilerinin optimum şekilde karşılanmasıdır. Müşteriyle karşılıklı güven esasına dayalı uzun süreli bir birliktelik ise öncelikli hedefimizdir.


Müşterinin tüm beklentilerini göz önünde bulundurarak ürün ve hizmetlerini geliştiren
B2carlease
,araç kiralayan müşterinin ihtiyaç duyabileceği her konuda teknolojiyi kullanarak, beklentilerin üzerinde hizmet sunmayı hedefliyor.

What’s New

Version 1.0.6

Daha iyi kullanıcı deneyimi için geliştirmelerimize devam ediyoruz.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, kolayCAR, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Travel
Travel
Travel
Travel
Travel
Travel

You Might Also Like

Travel
Travel
Navigation
Travel
Travel
Travel