Screenshots

Description

Aplikacja informuje użytkowników o wszystkich dostępnych, bezpiecznych kąpieliskach na terenie naszego kraju kontrolowanych przez GIS.

Podstawową funkcją jest znalezienie kąpieliska na mapie, z możliwością wyświetlenia informacji o nim - krótki opis, infrastruktura oraz galeria zdjęć. Aplikacji pozwala również na pokazanie trasy dojazdu z miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy. Dodatkowo po wybraniu województwa pojawia się nam lista wszystkich monitorowanych kąpielisk, na jego terenie.

Bezpieczne kąpielisko czyli takie, które monitorowane jest przez Głównego Inspektora Sanitarnego i zgodnie z przepisami - z obsługą ratownika.

Aplikacja na bieżąco zbiera dane dotyczące czystości wody w poszczególnych lokalizacjach oraz zawiera wyszukiwarkę kąpielisk przy użyciu takich parametrów jak: promień w jakim chcemy znaleźć kąpielisko, nazwa, miejscowość czy promień względem wybranej miejscowości.

Dodatkowo z udziałem ratowników z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego województwa kujawsko-pomorskiego nakręciliśmy materiał filmowy, w którym poruszane są tematy bezpieczeństwa nad wodą.

Aplikacja nie zawiera żadnych reklam.

Aplikacja powstała dzięki środkom z programu grantowego LECHSTARTER.

Podziękowania dla Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego województwa kujawsko-pomorskiego, a w szczególności dla niesamowitych ratowników z kąpieliska w Borównie.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

Fundacja Pro Liberis
kontakt@proliberis.org

What’s New

Version 1.4

√ Mnóstwo ulepszeń dzięki czemu aplikacja działa lepiej niż kiedykolwiek

Information

Seller
Fundacja Pro Liberis
Size
27.4 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Fundacja Pro Liberis
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like