Screenshots

Description

Przewodnik dla turystów, chcących poznać urokliwe miejsca Stobrawskiego Parku Krajobrazowego.

Nasza aplikacja to idealny przewodnik dla wszystkich turystów chcących odwiedzić najciekawsze rejony i zakątki Stobrawskiego Parku Krajobrazowego.
Dzięki niej poznasz urokliwe miejsca, wyjątkowe zabytki, czy majestatyczne pomniki przyrody i inne okoliczne atrakcje w trakcie urlopu lub wolnego weekendu.
W aplikacji znajdziesz również questy, czyli gry terenowe dla małych i dużych pozwalające aktywnie pokonać wyznaczoną trasę po wyselekcjonowanych, najciekawszych miejscach, sprawdzić swoją wiedzę i dowiedzieć się więcej o tej przepięknej krainie. 
Znajdziesz tu też opisy szlaków turystycznych, dzięki którym będziesz cieszył się pięknymi widokami nie martwiąc się tym, że podczas wędrówki możesz się zgubić.
Na koniec zrób sobie pamiątkową pocztówkę w aplikacji ze specjalną ramką lub wirtualnym zwierzęciem i pochwal się znajomym swoim wypadem do Stobrawskiego Parku Krajobrazowego np. na facebooku.
Aplikacja do prawidłowego działania nie wymaga połączenia z Internetem, wszystkie dane można zaimportować wcześniej, aby już z gotowym przewodnikiem wyruszyć do parku.

Aplikacja powstała w ramach projektu „Przebudowa i wyposażenie siedziby Zespołu Opolskich Parków Krajobrazowych z ośrodkiem edukacji przyrodniczej w Pokrzywnej oraz wyposażenie ośrodka edukacji przyrodniczej Zespołu Opolskich Parków Krajobrazowych w Ładzy.” realizowany w ramach Osi Priorytetowej RPO WO na lata 2014 - 2020: V. Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego, Działanie: 5.1 Ochrona różnorodności biologicznej.

What’s New

Version 1.1.1

Poprawiliśmy kilka błędów.

App Privacy

The developer, Cormo Sp. z o. o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer's privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Information

Seller
Cormo Sp. z o. o.
Size
60.2 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 12.4 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Languages

English, French, German, Polish, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

More By This Developer

You May Also Like