BNS.LT 4+

UAB 15min

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

„Baltic News Service" (BNS) - didžiausia Baltijos valstybių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, ekonomikos, finansų ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos, Baltijos šalių ir pasaulio.
Kiekvieną darbo dieną BNS realiu laiku pateikia daugiau kaip 1 000 naujienų lietuvių, latvių, estų, anglų ir rusų kalbomis bei perduoda jas savo klientams elektroninio ryšio priemonėmis. Vien tik lietuvių kalba kiekvieną darbo dieną paskelbiama daugiau kaip 250 pranešimų.

BNS, veiklą pradėjusi 1990 metais, vadovaujasi pagrindiniais į turinio kokybę orientuotos žiniasklaidos principais bei BNS etikos kodeksu ir yra pagrindinis informacijos apie Baltijos šalis šaltinis. Teikdama į profesionalų vartotoją orientuotus informacinius produktus, BNS siekia užtikrinti išsamų ir patikimą realaus laiko vietos ir pasaulio naujienų srautą.

Pagrindinės pasaulio naujienų agentūros - Agence France-Presse (AFP), the Associated Press (AP), Interfax, nacionalinės Suomijos, Lenkijos ir Austrijos naujienų agentūros - yra BNS informacinės partnerės, kurios, nušviesdamos įvykius Baltijos regione, savo ruožtu remiasi BNS informacija.

Agentūros klientų saraše – Lietuvos, Baltijos šalių ir pasaulio žiniasklaidos priemonės, valstybės valdžios ir valdymo institucijos, diplomatinės atstovybės, verslo ir finansų struktūros, ryšių su visuomene bendrovės ir kitos įvairios organizacijos.

Agentūros biurai veikia Vilniuje, Rygoje ir Taline.

BNS įmonių grupei taip pat priklauso žiniasklaidos stebėsenos ir tyrimų bendrovės „Mediaskopas", „Mediju Monitorings", „ETA Uudistetalituse" Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

What’s New

Version 2.0

Bug fixes and improvements

App Privacy

The developer, UAB 15min, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Purchases
  • Usage Data

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

News
News
News
News

You Might Also Like

News
News
News
News
News
News