iPhone Screenshots

Description

Firmamız Öz-Riga Tekstil San. ve Tic. Ltd.Şti. Olarak Mayıs 1996 yılında kurulan 22 yıllık tecrübe ve birikimi ile çocuk tekstil konfeksiyon alanında Ar-Ge, tasarım, üretim, pazarlama ve satış birimleri ile Türkiye'nin öncü firmalarından biridir.


Breeze Girls ve Boys markası ile dünya pazarında önemli bir yere sahip olan firmamız 7000 m2 kapalı üretim kapasitesi ve 243 uzman personeli ile Tekstil sektöründe her sezon daha yenilikçi ürünlerle modayı ve son trendleri takip edip 0-14 yaş aralığı çocuk ve bebeklere yönelik ailelerin günlük kullanımları için tercih edebileceği şık ve kaliteli ürünlerini zincir perakende mağazaları ile bayi ve distribütörlerine ulaştırarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.


Sezonda 1200 adet model oluşturan, çocuklar için kaliteli ve sağlıklı üretim ilkesinden ödün vermeyen firmamız Öz-Riga Tekstil San. ve Tic. Ltd.Şti. son trendleri takip edip çocuklar için en iyi üretimi yapmayı ilke ediniyoruz. Breeze Girls & Boys markalı ürünlerini Balkan ülkeleri başta olmak üzere yaklaşık 25 ülkeye ihraç etmekteyiz.


Mağazalarımızın bulunmadığı şehirlere Online satış ile dokunuyoruz. Hem Hesaplı Hem Sağlıklı Bebek Çocuk Kıyafetleri Breeze'de!

What’s New

Version 1.9.1

-Genel görsel düzenlemeler yapıldı.
-Genel çaplı hatalar giderildi ve performans iyileştirmesi yapıldı.

App Privacy

The developer, ÖZ-RİGA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Usage Data

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    With Family Sharing set up, up to six family members can use this app.

You Might Also Like

Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping
Shopping