Chip CZ 4+

Burda International CZ s.r.o.

Designed for iPad

  • 5.0 • 1 Rating
  • Free
  • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Časopis Chip přináší špičkové informace ze světa digitální techniky a počítačů. Výsledky nezávislých redakčních testů a udělovaná ocenění jsou pro uživatele i výrobce respektovaným kritériem kvality. Nedílnou součástí tištěného časopisu jsou licence plných verzí programů a služeb a výběry softwaru. V aplikaci Chip CZ je jejich distribuce zajištěna on-line prostřednictvím aktivního formuláře přímo v každém vydání časopisu, vždy na straně 55. Nainstalujte si aplikaci a stáhněte si zdarma ukázková vydání.

Aplikace Chip CZ přímo umožňuje nákupy časopisů nebo předplatného prostřednictvím platební karty zadané u vašeho účtu u Apple. V nabídce vydavatele (níže) však najdete i další varianty předplatného, které využívají stejnou aplikaci Chip CZ.

Informace o předplatném:

V menu aplikace Chip CZ klepněte na »Předplatné«. Připraveny jsou varianty na tři, šest a dvanáct měsíců. Platba je realizována prostřednictvím platební karty zadané u vašeho účtu u Apple. Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není zrušeno nejpozději 24 hodin před vypršením předplaceného období nebo nebyla vypnuta funkce automatického prodloužení. Správu předplatného najdete v iPhonu/iPadu v »Nastavení«, kde kliknete na své jméno a následně na »Předplatná«. Více o správě předplatného: https://support.apple.com/cs-cz/HT202039.

Vydavatel časopisu nabízí výhodné varianty tištěného, digitálního i kombinovaného předplatného (více na: www.chip.cz/predplatne), které umožnují časopis číst v internetovém prohlížeči a v aplikacích Chip CZ na libovolných mobilech, tabletech a počítačích. Navíc umožňují plný přístup i do služby »On-line DVD« s nabídkou softwaru a plných verzí.

Ochrana osobních údajů:

Všechny osobní údaje, které poskytne zákazník vydavateli Burda International CZ s.r.o., jsou ukládány, zpracovávány a používány pouze pro vnitřní potřebu vydavatele. Zákazník souhlasí s tím, že může být informován o novinkách, akcích a nabídkách vydavatele. Více na www.chip.cz/soukromi.

Platební operace, realizované prostřednictvím aplikace Chip CZ a App Store, jsou provozovány společností Apple Inc. Více na www.apple.com/privacy.

What’s New

Version 6.4.0

Oprava stahování na iOS15

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

hejvo ,

Super čtečka pro iPad!!

Tohle je vzor pro ostatní vývojáře emagů! Aplikace nepadá, je svižná a tváří se skutečně interaktivně. Chybí jen možnost stahování na pozadí (download se mi po přepnutí aplikace zastaví) a klikatelnost (nebo alespoň možnost označit a kopírovat) linků v textu.
Good Job!

App Privacy

The developer, Burda International CZ s.r.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

 • Contact Info
 • Identifiers
 • Diagnostics

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

 • User Content
 • Usage Data

Privacy practices may vary, for example, based on the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

News
News
News
News
News
News